23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródła - Baltimore Ravens zapewniają bezpieczeństwo Marcusowi Williamsowi, wejdź do Morgan Moses

Źródła – Baltimore Ravens zapewniają bezpieczeństwo Marcusowi Williamsowi, wejdź do Morgan Moses

Młyny dłużne, Md. – Po spokojnym pierwszym dniu wolnego czasu, Baltimore Ravens dogadują się z bezpieczeństwem Marcus Williams i ofensywny sprzęt Morgan Mojżesz We wtorek według źródeł.

Kruki znalazły swoje bezpieczeństwo u jastrzębi z piłką Williamsa i odpowiedź na prawidłowy atak na Mosesa.

Baltimore i Williams osiągnęli porozumienie w sprawie pięcioletniej umowy o wartości 70 milionów dolarów, poinformowało źródło ESPN Jeremy Fowler. Źródło powiedziało Adamowi Schifterowi z ESPN, że transakcja obejmuje 37 milionów dolarów, w tym 31 milionów w przyszłym roku.

Kilka godzin później wrony doszły do ​​porozumienia z Mosesem w sprawie trzyletniej umowy o wartości 15 milionów dolarów. Ruch został po raz pierwszy zgłoszony przez The Athletic.

Williams, pełnoetatowy gracz w zakresie darmowego bezpieczeństwa dla New Orleans Saints, odkąd został wybrany w drugiej rundzie draftu 2017, grał pod marką franczyzy w zeszłym sezonie (10,612 mln USD), po tym jak obie drużyny nie były w stanie działać przez długi czas -umowę czasową.

Williams, który we wrześniu kończy 26 lat, odegrał ogromną rolę w defensywnej transformacji Nowego Orleanu, szóstej jednostki w NFL pod względem zdobytych jardów i punktów od czasu jego przybycia. 6-metrowy rydwan o wadze 195 funtów ma 15 przechwytów w karierze w sezonie zasadniczym, w tym jeden za przyłożenie w 2019 roku i jedno przechwycenie w fazie playoff. Ma również trzy obowiązkowe podania, 38 obrony podania i 321 interferencji.

Chociaż nigdy nie został wybrany do Pro Bowl ani do drużyny All-Pro, Williams jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych sekretarzy NFL. Pro Football Focus umieścił go wśród siedmiu najlepszych bezpiecznych miejsc w lidze w każdym z ostatnich trzech sezonów.

Najbardziej znaną grą Williamsa była jego przegrana interwencja przeciwko przyszłości wikingów z Minnesoty Stephen Diggs Przegrał mecz play-off w Minneapolis Miracle pod koniec swojego debiutanckiego roku. Ale poprawił się jako obrońca w swojej karierze, strzelając 74 razy w karierze w 2021 roku. Po dodaniu Williamsa Kruki chcą wzmocnić obronę, która tak ciężko walczyła w zeszłym sezonie.

READ  Francuska kariera Victora Wimpanyamy w Metropolitans 92 zakończyła się porażką 0:3 w finale LNB z Monako

Z rogiem BackPro Bowl Marlon Humphrey A Marcus Peters Kontuzjowany Baltimore zezwolił na najwięcej mijanych jardów (4986), jardów na odbiór (12,6) i średnią jardów po złapaniu (6,4) w zeszłym sezonie NFL. Obrona podania Ravens zrezygnowała również z 31 najgorszych podań przy przyziemieniu i zatrzymała tylko dziewięć podań.

To kontynuuje silną inwestycję Baltimore w jej liceum. W ciągu ostatnich trzech lat rodzina Ravens zainwestowała 71 milionów dolarów w gwarantowane pieniądze w defensywie: Humphrey (40 milionów), Peters (21 milionów) i Safety Chuck Clark (10 milionów dolarów).

Wrony nie uderzają dużo w wolnej agencji, ale kiedy to robią, to zwykle dla bezpieczeństwa – z mieszanymi wynikami. podpisany Baltimore Eric Weddell w 2016 roku i Earl Thomas w 2019. Weddle stał się jednym z najlepszych wolnych agentów Ravens, ale Thomas przetrwał tylko jeden sezon, po kłótni z kolegą z drużyny na obozie treningowym.

Po przemówieniu w liceum Kruki zwróciły uwagę na ofensywną linię, która zrezygnowała z 57 najgorszych rzeczy w zeszłym sezonie. Moses, który w marcu skończył 31 lat, jest jednym z najtrwalszych graczy NFL, który rozegrał 113 meczów z rzędu, począwszy od drugiego sezonu w Waszyngtonie (2015). Opuścił tylko jeden start w tym okresie, i to było dla Jets na otwarciu sezonu 2021.

Po podpisaniu rocznego kontraktu o wartości 3,6 miliona dolarów w czerwcu ubiegłego roku Musa przystąpił do rywalizacji z George Fant w prawidłowym leczeniu. Po zaciętej walce przedsezonowej trenerzy zdecydowali się na Vanta, ale czas Mosesa na ławce był krótki.

W pierwszym tygodniu odrzutowce Fant przesunęły się w lewo po interwencji Macy Picton Upadł z kontuzją kolana, otwierając miejsce w prawidłowej interwencji Mosesa. Rozpoczął ostatnie 16 meczów, zdobywając pochwały za swoją wytrzymałość i przywództwo.

Według statystyk i informacji ESPN, Moses zajął 16 miejsce pod względem liczby wygranych przejazdów wśród 68 kwalifikujących się wślizgów. Odwaga Jets zaczęła się niesamowicie wolno, ale w ciągu ostatnich ośmiu tygodni zajęli drugie miejsce w lidze w jardach na przeniesienie (5,17).

READ  Greg Popovich zremisował z najlepszym trenerem NBA, gdy San Antonio Spurs grał dobrą obronę u siebie

Nie mógł dokończyć ostatniego meczu z powodu kontuzji kolana, ale później został oczyszczony i powiedział, że nie potrzebuje operacji. 6-stopowy-8, 318-funtowy Moses powiedział, że „ma jeszcze dużo futbolu do gry”.

Prawidłowa interwencja była problematycznym punktem dla Baltimore w zeszłym sezonie. The Ravens mieli czterech prostych mężczyzn, którzy w 2021 r. Oddali co najmniej 60 strzałów w prawym wślizgu.

Mike Triplett z ESPN i Rich Semeny przyczynili się do powstania tego raportu.