18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Słupy zostały pochłonięte w finale UGA Baseball Series przeciwko Mississippi State

Słupy zostały pochłonięte w finale UGA Baseball Series przeciwko Mississippi State

On gra

Wypełnienie karty składu na niedzielny mecz baseballowy Gruzji w stanie Mississippi będzie swego rodzaju przygodą dla głównych trenerów po dzikich i dziwnych wydarzeniach, które miały miejsce w sobotni wieczór.

Co najmniej pięciu zawodników stanu Mississippi zostało wykluczonych ze zwycięstwa Gruzji 3:2 w Starkville, w tym Dakota Jordan, który prowadzi zespół pod względem home runów, RBI i średniej liczby odbijań.

Drugi bazowy Gruzji Slate Alford i łapacz Fernando Gonzalez byli wśród tych, którzy zostali wyrzuceni z meczu, który Bulldogs wygrali po home runie Claytona Chadwicka w dziewiątej rundzie.

Wyrzuceni zostaną zawieszeni w niedzielnym meczu o 14:00, który zadecyduje o losach serii.

więcej: Oto, co trzyma w tym sezonie gwiazdę baseballu z Gruzji, Charliego Condona, „na nogach”.

więcej: Georgia-Georgia Tech nie zakończy oczekującej passy baseballowej Bulldogs. Co powiedziały szkoły?

Wszystko przełożyło się na to, co trener baseballu z Gruzji, Wes Johnson, nazwał „najbardziej szalonym meczem, w jakim kiedykolwiek brałem udział”, po tym jak home run doprowadził do opróżnienia miejsc i przerwania meczu na około 40 minut do czasu rozstrzygnięcia sprawy przez SEC . Wszyscy wyszli.

Biegacz bazowy Gruzji, Dillon Carter, został wyrzucony na talerz w remisowym meczu, kończącym ósmą rundę po trafieniu Johnny'ego Longa z Mississippi State, ale łapacz stanął nad Carterem i wydawało się, że kilka razy go kolanem.

Sędziowie oświadczyli, że Gruzja kwestionuje „szkodliwy kontakt przy płycie”. W związku z tym sztuka została sprawdzona przez biuro SEC w Birmingham i Carter został zdyskwalifikowany, ale nie stwierdzono żadnego szkodliwego kontaktu.

Następnie, według Georgia, sprawdzono, co wydarzyło się po meczu, aby określić, czy osoby „opuszczające ziemiankę lub zagrodę, aby wejść na boisko w momencie potencjalnej sprzeczki, zostaną wyrzucone”.

READ  Clark Schmidt prowadzi Yankees do zwycięstwa nad White Sox

Główni trenerzy zostali powiadomieni o zwolnieniach, ale nie ogłoszono ich publicznie, w związku z czym Dave Neal i Chris Burke z SEC Network muszą spróbować ustalić, kto jest nadal dostępny do gry.

„Dowiemy się, kto będzie na boisku w stanie Mississippi, kiedy wrócimy” – powiedział Neal po ósmej rundzie.

„Maroon and White Daily” z On3 poinformował, że Jordan, Long, pierwszy bazowy Hunter Haynes, drugi bazowy Amani Lary i trzecibazowy Logan Koehler zostali wyrzuceni z gry.

„Mój zespół był dosłownie na boisku, więc co mieli zrobić?” Trener stanu Mississippi, Chris Lemonis, powiedział po meczu w filmie opublikowanym przez Cowbell Corner na YouTube. „Żaden z wyrzuconych dzieciaków nie był agresywny. Nie wyszli agresywnie. Nikt nie rozpoczął bójki. Byli na boisku, zeszli z boiska, aby pogratulować koledze z drużyny, a cały mój skład został wyeliminowany?”

Przed niedzielnym meczem w SEC Gruzja ma bilans 24-7, 5-6. Stan Mississippi to 20-12, 5-6.

„Czuję się dobrze z naszym składem na niedzielę” – powiedział Johnson. „Nie będziemy mieli zbyt wielu łodzi podwodnych, ale damy sobie radę”.