3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zobacz, jak sprytny twórca odtworzył stylizację Taylor Swift na gali Grammy 2024

Zobacz, jak sprytny twórca odtworzył stylizację Taylor Swift na gali Grammy 2024

Utalentowana Swifty odtworzyła stylizację Taylor Swift na galę rozdania nagród Grammy 2024!


W klipie wideo przesłanym do Instagrama Po historycznym wieczorze Swift na rozdaniu nagród Grammy użytkowniczka mediów społecznościowych Angelica Hicks stworzyła własną wersję sukienki bez ramiączek Schiaparelli.


Film zaczyna się od Hicksa, który za pomocą kartki papieru kładzie białe prześcieradło wokół jej ciała. Po zawiązaniu kawałka prześcieradła wokół talii, tworząc duże rozcięcie, użyła kawałka czarnej wstążki do zrobienia swojej wersji wykonanego na zamówienie zegarka Swift w stylu vintage Lorraine Schwartz, który nosił jako naszyjnik.
Taylor Swift na gali Grammy 2024.

Stuart Cook/CBS za pośrednictwem Getty Images


Hicks ożywił projekt, wycinając zdjęcie tarczy zegara z magazynu i przyklejając je na pasku. Imitowała warstwowy naszyjnik muzyka, używając folii aluminiowej, a z kropli na kaszel stworzyła biżuteryjny naszyjnik.


Użytkownik mediów społecznościowych odtworzył czarne operowe rękawiczki Swift w połączeniu z parą czarnych rajstop. Dopasowała także fryzurę i makijaż gwiazdy popu, malując czerwoną szminkę i stylizując włosy w fale. Fellow Swifties pochwalili Hicksa w komentarzach.


Jeden z obserwujących napisał w sekcji komentarzy: „Ta dziewczyna ma doktorat z kreatywności 😮”. „Ona zdobyła nagrodę Grammy, ja zdobyłem nagrodę Gram” – napisał kolejny obserwator.

Podczas gali rozdania nagród Grammy 2024 Swift została pierwszą artystką w historii, która czterokrotnie zdobyła tytuł Albumu Roku. Tego wieczoru ogłosiła także wydanie swojego nowego albumu pt. Sekcja torturowanych poetów.


Swift powróciła teraz w trasę, koncertując po Tokio w ramach trwającej trasy Eras Tour. Jej ostatni występ odbędzie się 10 lutego w Tokio. Wcześniej będziesz miał krótką przerwę Wybieram się do Australii, aby wystąpić 16 lutego.


Fani mają nadzieję, że Swift na Super Bowl 2024 będzie wspierać swojego chłopaka, gwiazdę Kansas City Chiefs, Travisa Kelce’a. Ambasada Japonii w Waszyngtonie wydała w piątek oświadczenie, w którym poradziła fanom, że Swift powinien być w stanie „wygodnie przybyć” na czas na wielki mecz.


Występ Taylor Swift.

Johna Shearera/Getty’ego


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


„Mimo że lot trwa 12 godzin, a różnica czasu wynosi 17 godzin, ambasada może śmiało mów teraz „Mówię, że jeśli opuści Tokio wieczorem po koncercie, powinna wygodnie dotrzeć do Las Vegas przed rozpoczęciem Super Bowl” – napisała ambasada w oświadczeniu. Oświadczenie udostępniono w Internecie.

READ  Taylor Swift w sukience Aritzia wybrała się na spotkanie z Brittany Mahomes w Nowym Jorku