Apple ogłosiło, że się odbędzie Wyjątkowe wydarzenie we wtorek, 7 maja 7:00 czasu PT (10:00 ET), a transmisja na żywo będzie dostępna na Apple.com i Na YouTube Jak zwykle. the Zaproszenie na wydarzenie Zawiera logo „Let Loose” i artystyczną wersję ołówka Apple, co wskazuje, że głównym tematem wydarzenia będą iPady.


W zaproszeniu na wydarzenie nie ma wzmianki o elemencie osobistym, a Apple zaprasza media do oglądania online wraz z ogółem społeczeństwa.

Oczekuje się, że podczas wydarzenia Apple zaprezentuje nowe modele iPada Pro i iPada Air, a także zaktualizowane akcesoria Apple Pencil i Magic Keyboard.

Oto wszystko, co zostało powiedziane:

  • Dwa nowe modele iPada Pro z chipem M3, wyświetlaczami OLED, cieńszymi ramkami, cieńszymi ramkami, opcją z matowym ekranem, poziomym przednim aparatem, innymi zmianami konstrukcyjnymi i prawdopodobnie bezprzewodowym ładowaniem MagSafe.
  • Dwa nowe modele iPada Air z chipem M2 i poziomym aparatem przednim, w tym pierwszy iPad Air o przekątnej 12,9 cala z wyświetlaczem Mini-LED.
  • Nowa klawiatura Magic Keyboard do iPada Pro z aluminiową obudową, większym gładzikiem i innymi zmianami konstrukcyjnymi.
  • Nowy Apple Pencil, który może mieć nowy gest „stuknięcia” umożliwiający wykonanie niektórych czynności i ostatecznie obsługiwać VisionOS.

Apple nie wypuściło żadnych nowych iPadów od końca 2022 roku, więc na to wydarzenie trzeba było czekać długo. Wydarzenie odbędzie się nieco ponad miesiąc przed coroczną konferencją programistów Apple WWDC, która potrwa od 10 do 14 czerwca.

Popularne historie

Według doniesień Apple zaprzestał produkcji akcesoriów FineWven

Według autora przecieków Apple i kolekcjonera prototypów znanego jako „Kosutami” Apple zaprzestał produkcji akcesoriów FineWoven. W poście na X (dawniej Twitterze) Kosutami wyjaśniła, że ​​Apple zaprzestał produkcji akcesoriów FineWoven ze względu na ich słabą trwałość. W przyszłości firma może przejść na inny materiał niż skóra w swoich akcesoriach premium. Kusutami ujawnił…

READ  Przebojowa gra, która zostaje odświeżona jako świetna gra z otwartym światem

Emulatory PlayStation i SEGA dla iPhone'a i Apple TV są dostępne w App Store [Updated]

Główny twórca multiemulatora Provenance powiedział iMore, że jego zespół pracuje nad uruchomieniem aplikacji w App Store, ale nie podał ram czasowych. Source stanowi interfejs dla wielu istniejących emulatorów i umożliwi użytkownikom iPhone'a i Apple TV emulację gier wydanych na szeroką gamę klasycznych konsol do gier, w tym PlayStation, GameCube, Wii,…

iOS 17.5 doda te nowe funkcje do Twojego iPhone'a

Nadchodząca aktualizacja iOS 17.5 dla iPhone'ów zawiera tylko kilka nowych funkcji dostępnych dla użytkownika, ale ukryte zmiany w kodzie ujawniają kilka dodatkowych możliwości. Poniżej podsumowaliśmy wszystko, co do tej pory pojawiło się w iOS 17.5 i iPadOS 17.5 beta. Dystrybucja w Internecie Począwszy od drugiej wersji beta systemu iOS 17.5 kwalifikujący się programiści mogą dystrybuować swoje aplikacje na iOS wśród użytkowników iPhone'a znajdujących się w Unii Europejskiej…

W niektórych sklepach detalicznych zainteresowanie klientów Apple Vision Pro spadło

Apple Vision Pro, urządzenie Apple do obliczeń przestrzennych o wartości 3500 dolarów, wydaje się podążać za znanym wzorcem w branży zestawów słuchawkowych AR/VR – gdzie początkowy entuzjazm ustępuje miejsca znacznemu spadkowi zainteresowania i dalszego użytkowania. Według Marka Gurmana z Bloomberga od debiutu w USA w lutym 2024 r. emocje związane z Apple Vision Pro znacznie opadły. W swojej najnowszej pracy Power On…

NAJLEPSZE HISTORIE: Emulatory Nintendo w App Store, dwie nowe funkcje iOS 17 i nie tylko

To był ważny tydzień dla fanów gier retro, ponieważ użytkownicy iPhone'a zaczęli czerpać korzyści z niedawnej zmiany Apple, która umożliwiła korzystanie z emulatorów gier retro w App Store. W tym tygodniu wypuszczono także nową wersję beta systemu iOS 17.5, która będzie obsługiwać dystrybucję aplikacji internetowych w UE, zadebiutowały pierwsze hotele, które umożliwiły bezpośrednią transmisję strumieniową AirPlay do telewizorów w pokojach, pojawiły się nowe pogłoski o rychłej aktualizacji iPada Air oraz …

READ  Wyciek tabletu Pixel ujawnia specyfikację ekranu, baterii i daty premiery