24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zespół Aggies złożył oświadczenie, pokonując u siebie drużynę nr 19 w stanie San Diego 68:63

Zespół Aggies złożył oświadczenie, pokonując u siebie drużynę nr 19 w stanie San Diego 68:63

Szacowany czas czytania: 3-4 minuty

LOGAN — Podczas imponującego pokazu drużynowego stan Utah zdenerwował stan 68-63 San Diego nr 19 i zajął pierwsze miejsce w Mountain West.

„Oczywiście jestem bardzo dumny z naszego zespołu” – powiedział trener Aggies, Danny Sprinkle. „Sposób, w jaki zareagowali przeciwko drużynie, która w zeszłym roku była wicemistrzem. … Każdy miał swój udział w (zwycięstwie), wiesz? Nasz zespół jest bardzo zgrany. To właśnie czyni tę grupę wyjątkową”.

Po zaciętej walce prowadzenie Aggies spadło do zaledwie jednego punktu w końcówce meczu, ale Aggies utrzymywali Azteków bez punktów przez prawie cztery z ostatnich pięciu minut gry i zapewnili sobie zwycięstwo.

„To pokazuje, że jesteśmy wojownikami” – powiedział strażnik Darius Brown II, który zdobył tego wieczoru 25 punktów. „Myślę, że czasami ludzie wpadają w panikę, gdy mecze się nie układają.… Znając ten zespół, jesteśmy wojownikami i wszystko będzie dobrze”.

Gra była taka, jak reklamowano. Wahadło pędu kołysało się w tę i z powrotem przez cały wieczór, ostatecznie przechylając się na korzyść Aggie. Żadna z drużyn nie prowadzi w żadnym momencie meczu różnicą większą niż 10 punktów; Obie drużyny zostały sfaulowane w drugiej połowie, co ilustruje intensywne emocje, jakie panowały wieczorem.

„Wiedzieliśmy, że w grę wchodzi pierwsze miejsce i byłem tym podekscytowany przez cały tydzień” – powiedział Brown. „Myślę, że to właśnie wywołało te emocje, ponieważ wszyscy byliśmy naprawdę przygotowani i bardzo podekscytowani tą grą”.

Brown i Great Osobor, duet transferowy Sprinkle ze stanu Montana, prowadzili atak Aggies podczas zawodów. Razem zdobyli 42 punkty, trafiając 15 z 23 celnych strzałów.

Osobor przez cały wieczór był zajęty, grając przeciwko jednemu z najlepszych zawodników Mountain West w osobie Jaydona Leddy'ego, który zdobył 23 punkty trafiając 8 z 13 celnych strzałów i zebrał sześć zbiórek.

READ  Paul pomógł George'owi zejść z boiska po widocznej kontuzji kolana Thunder-Clippers

„To jeden z najlepszych graczy w Ameryce” – Osobor powiedział o LeDee. „Ma wiele do czynienia. … Uwielbiam takie mecze. Kiedy grasz z najlepszymi graczami, to mnie podnosi na duchu. Wczoraj wieczorem położyłem się spać podekscytowany”.

Pojedynek Osobora i LeDee był taki, jakiego oczekiwano od dwóch kandydatów na Gracza Roku Mountain West.

„To były dwie duże świnie mocujące się w błocie przez cały mecz” – powiedział Sprinkle. „(Osobor) i Lady, to dwaj z najlepszych dużych graczy w kraju”.

Drużyna Aggies, która na początku sezonu przegrała w wyjazdowym meczu z Aztekami i ma za sobą 20-punktową porażkę ze stanem Colorado, od początku wykazała się dużym zaangażowaniem fizycznym i była zaciekła, próbując wrócić na właściwe tory i zemścić się za porażkę. Sprinkle powiedział, że jego zespół miał „chorobę na ramieniu”, co było zauważalne we wtorek wieczorem.

Zwycięstwo skłoniło również zwolenników Aggies do skandowania „We love Sprinkle” na zakończenie gry.

„To super, ale (fani) kochają ten zespół” – Sprinkle powiedział o pieśni. „To zespół robi takie rzeczy, stary. To tak, jakby to oni strzelali, przykładali się do wysiłku, zbierali i walczyli przez 40 minut. To naprawdę trudny zespół, stary”.

Zwycięstwo oznacza koniec trudnego odcinka harmonogramu Aggies. Stan Utah będzie miał cały tydzień wolnego przed kolejnymi zawodami, które odbędą się na wyjeździe z Fresno State w przyszły wtorek.

Trzy z czterech ostatnich pojedynków Aggies w sezonie zasadniczym zmierzą się z trzema najgorszymi drużynami z Mountain West (stanem Fresno, siłami powietrznymi i stanem San Jose). Jeśli Aggies włożą pracę w tych meczach, przyćmią 25 zwycięstw w sezonie zasadniczym i powinni zapewnić sobie udział w turnieju NCAA.

Najnowsze historie Utah Aggies

Więcej historii, które mogą Cię zainteresować