22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Igor Bonifacic

„Zenless Zone Zero” to nowa gra RPG od studia stojącego za „Genshin Impact”

Deweloper Hoyovere pracuje nad nowym projektem. W piątek studio udostępniło pierwszy zwiastun dla Strefa Zero bez ZenGra RPG akcji w nowoczesnym środowisku miejskim. Przypomina nam tytuły takie jak I Scarlett Nexus, Gra stawia graczy przeciwko dzikim, eterycznym stworzeniom z innego wymiaru. Odnosząc się do Akcja toczy się w New Eridu, jednym z nielicznych miast, które uniknęły dewastacji spowodowanej przez Ethereal.

Jako „agent” będziesz musiał zorganizować odmienną grupę postaci do walki z potworami. Hoyoverse nie określił wprost, w jaki sposób zamierza zarabiać Strefa Zero bez Zenale wygląda na to, że gra będzie korzystała z systemu podobnego do tego, który jest w niej Efekt Jinshina. Innymi słowy, spodziewaj się, że użyjesz prawdziwych pieniędzy, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie najsilniejszych członków drużyny w grze. Strefa Zero bez Zen Nie ma jeszcze daty premiery, ale możesz zarejestrować się w wersji beta na iOS i PC, odwiedzając .

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Google I/O 2023: jak oglądać i czego się spodziewać