24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zdobywca nagrody Celebrity Mastermind Award, Gavin Ramjohn, wystąpił przed swoim ojcem

Zdobywca nagrody Celebrity Mastermind Award, Gavin Ramjohn, wystąpił przed swoim ojcem

Skomentuj zdjęcie,

Specjalistycznym tematem Gavina Ramjohna była seria Mission: Impossible

  • autor, Kalpana Buddhu
  • Rola, BBC Hereford Worcester

Zwycięzca konkursu Celebrity Mastermind Gavin Ramjohn powiedział, że głównym powodem, dla którego chciał się pojawić, było zwiększenie świadomości na temat choroby ojca.

Prezenter sportowy BBC z Kidderminster w Worcestershire nominował Sarcoma UK jako swoją organizację charytatywną przed programem, który został wyemitowany 8 marca.

42-latek powiedział, że współpracuje z organizacją, która finansuje badania oraz zapewnia informacje i wsparcie osobom dotkniętym mięsakiem długo po zdiagnozowaniu u jego ojca.

„To dla mnie zdecydowanie bardzo emocjonujące wydarzenie, a rozgłos, jaki organizacja charytatywna może zyskać dzięki mojej wygranej, będzie dla mnie jedynie dodatkowym bonusem” – powiedział.

Ramjohn jest najbardziej znany z wywiadów dla BBC z niektórymi z najwybitniejszych gwiazd sportu na świecie.

Stwierdził jednak, że poszło mu trochę lepiej, gdy zgarnął tytuły po wybraniu „Mission: Impossible” jako przedmiotu specjalistycznego.

„Nie ma to jak ten moment, kiedy przygaszają światła i pada na ciebie światło reflektorów – niemal zatapiasz się we własnych myślach” – powiedział Ramjohn.

„W centrum uwagi”

Mięsak to rodzaj nowotworu, który może pojawić się w dowolnym miejscu organizmu. W Wielkiej Brytanii każdego dnia diagnozuje się go u nawet 15 osób.

Istnieją dwa główne typy mięsaka:

  • Mięsak tkanek miękkich
  • Kostniakomięsak (znany również jako pierwotny rak kości)

Ramjohn, który chodził do szkoły w Worcester, wyjaśnił, że chociaż był doświadczonym nadawcą i przywykł do występów w telewizji na żywo, nic nie przypominało doświadczenia Mastermind.

Powiedział, że jest pewny wzięcia udziału w programie ze względu na swoją miłość i wiedzę na ten temat, a także upewnienie się, że przeprowadził badania, zanim gospodarz Clive Merry zaczął go zaczepiać.

„Zajmuję się filmami od czasów szkolnych, ale studiowanie ich i oglądanie ich w dużych ilościach wymaga zapamiętania wielu szczegółów” – powiedział.

„Ale to była świetna zabawa. Później przeglądałem pytania i nie było mowy, żebym znał odpowiedzi, gdybym się wcześniej nie przestudiował”.

READ  Jak żucie ukształtowało ludzką ewolucję?