25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zdjęcia Priyanki Chopry w Rzymie trzymającej serce Nicka Jonasa

Zdjęcia Priyanki Chopry w Rzymie trzymającej serce Nicka Jonasa

Priyanka Chopra w Rzymie. (uprzejmość: Priyanka Chopra)

Nowe Delhi:

Priyanka Chopra była w Rzymie na otwarciu hotelu Bulgari. Aktorka, światowa ambasadorka marki, wybrała krepową jedwabną sukienkę projektu Giambattista Valli Haute Couture N20. Uniesione pióra na falbankowych rękawach. Priyanka dodała 600-karatowy szmaragdowy naszyjnik od Bulgari, aby dopełnić wygląd. Udostępniając album na Instagramie, Priyanka napisała: „Gratulacje dla mojej rodziny Bulgari z okazji otwarcia hoteli Bulgari w Rzymie”. Jeden z pierwszych komentarzy pochodzi od męża Priyanki, Nicka Jonasa. Upuścił emotikonę czerwonego serca. Bulgari napisał: „Dziękujemy, że jesteście z nami”. Jessica Alba uznała wieczorny look Priyanki za „oszałamiający”. Lucia Silvestri, dyrektor wykonawcza Bulgari ds. kreatywnych, dodała czerwone serca na to stanowisko. Projektantka Farah Khan Ali napisała „Jesteś niesamowita” z emoji serca. Aktor Kushal Tandon poszedł w jego ślady.

Oto zdjęcia. Spójrz:

Wcześniej Priyank Chopra była w Londynie na koncercie Beyoncé. Towarzyszyła jej matka Madhu Chopra i przyjaciółka Tamanna Dutt. Priyanka napisała również obszerną notatkę na Instagramie. Priyanka podziękowała swojemu mężowi, Nickowi Jonasowi, za pamiętną noc i powiedziała: „Marzę o tym, ciężko pracuję. Szlifuję, aż to zdobędę, zwracam się przeciwko hejterom – Beyoncé. Cholera! Co za kobieta i co noc. Z moimi głównymi dziewczynami, Tamanną i Madhu Choprą”. Cieszę się, że w końcu udało ci się zobaczyć Anishę T Gibbs. Blue Ivy była niesamowitą tancerką, jesteśmy w ogniu. Dziękuję JayZ i Queen Beyoncé za niesamowitą gościnność. Dziękuję, Nick Jonas, za najbardziej pamiętną noc! Kocham cię kochanie.”

Priyanka Chopra była ostatnio widziana w programie Amazon Prime Video fort. Seria Russo Brothers wydała wszystkie właściwe dźwięki. Występ Priyanki jako Nadii Sinh spodobał się zarówno fanom, jak i krytykom. W rolach głównych występują także Richard Madden i Stanley Tucci.

READ  Świąteczne przesłanie króla Karola bije rekord oglądalności telewizji | Król Karol III

Priyanka Chopra też to ma Implant J Lo Z Alią Bhatt i Katriną Kaif w składzie.