24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Beyoncé podzieliła się swoim naturalnym sposobem pielęgnacji włosów.  Oto dlaczego jest to ważne.

Beyoncé podzieliła się swoim naturalnym sposobem pielęgnacji włosów. Oto dlaczego jest to ważne.

Włosy Beyoncé były obserwowane od lat. Gwiazdę popu zwykle nosi się w perukach i warkoczach i często stylizuje włosy z doczepami, jak robi to wiele celebrytów. Ale nastąpiło jego długie użycie do tkania Utrudnij to Niektórzy uważają, że jej włosy są długie, jak widać na filmie.

Roszczenia te zostały spłacone Jej faniJej stylistka fryzur, a nawet jej matka, Tina Knowles, publicznie poświadczyły, że Beyoncé nosi sploty z wyboru, a nie z konieczności. W usuniętym już filmie udostępnionym na Instagramie w 2019 r. pani Knowles przeczesała ciemnobrązowe włosy córki do pasa, próbując zdementować plotki. Film został ponownie opublikowany przez pana Farinę, który skomentował wideo: „Co tka jaką perukę. Tak, wszystko jest normalne.

W 2017 roku pani Knowles zamieściła na Instagramie zdjęcie przedstawiające prawdziwe blond włosy jej córki spięte w niski kucyk.

„cal!!!! Bardzo się cieszę, że włosy mojego dziecka odrosły!! „Ona mnie zabierze” – zażartowała w podpisie.

Chociaż z pewnością może to pomóc, nie. Na przykład założyciel Sundial Brands, producenta popularnych marek kosmetycznych, takich jak SheaMoisture i Nubian Heritage, łysy.

Istnieje stary stereotyp, że naturalne włosy czarnych kobiet mogą rosnąć tylko tak długo, co prowadzi niektórych do przekonania, że ​​czarne kobiety noszą sploty, ponieważ udają, że mają długie włosy lub internalizują standardy białej urody. W rzeczywistości wielu czarnym kobietom może zapuścić długie, zdrowe włosy, ale piętno nadal istnieje.

Czarne kobiety od dawna są pionierkami innowacji w zakresie włosów, wykorzystując naturalne tekstury, których różnorodność można wykorzystać do tworzenia praktycznie nieograniczonej liczby różnych fryzur. Sploty i warkocze to także style ochronne, ponieważ stylizacja i pielęgnacja włosów o fakturze afro wymaga czasu i uwagi. Na przykład warkocze i sploty mogą ułatwić wizytę na basenie lub siłowni, a posiadanie stylu ochronnego wymaga znacznie mniejszej ilości produktów do włosów podczas podróży, oszczędzając miejsce w bagażu. Odpowiednio dopasowane i odpowiednio pielęgnowane, fryzury te mogą skutkować utrzymaniem długości poprzez ograniczenie codziennej manipulacji włosami.

READ  Antonio Banderas ujawnia nazwisko aktora, który przekaże pochodnię, jeśli nastąpi ponowne uruchomienie „Zorro” – Deadline

Pani Knowles później ponownie opublikowała wideo, w którym komik Katt Williams obnosi się ze swoimi naturalnie długimi włosami bez użycia loków. Sekcja, Czym podzieliła się na swoim Instagramie z bezczelnym komentarzemZawierało zdjęcie Beyonce i jej naturalnych włosów.