17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zatrzymanie Britney Grenier w Rosji zostało przedłużone o miesiąc, podają rosyjskie oficjalne wiadomości

Zatrzymanie Britney Grenier w Rosji zostało przedłużone o miesiąc, podają rosyjskie oficjalne wiadomości

Greiner, którego właścicielem jest rząd USA Powiedział, że jest niesłusznie przetrzymywany, powołując się na służbę prasową sądu, sąd w Chimkach pod Moskwą orzekł w piątek, powołując się na służbę prasową sądu. Zdjęcie Associated Press pokazało, że wyszła z piątkowego przesłuchania w sądzie w Chimkach, zakuta w kajdanki i ubrana w pomarańczową kurtkę ze spuszczoną głową.
Dwukrotny złoty medalista olimpijski i gwiazda w Phoenix Mercury WNBA, 31-letni Griner, był Aresztowany w lutym Na lotnisku w Moskwie. władze rosyjskie Greiner powiedziała, że ​​ma w bagażu olej konopny Oskarżyła ją o przemyt dużych ilości narkotyków – przestępstwo zagrożone karą do 10 lat więzienia. Grała dla rosyjskiej drużyny poza sezonem WNBA.
dwór rosyjski ogłoszony w marcu Przedłużyła areszt Greinera do połowy maja. Źródło bliskie sytuacji powiedziało CNN w tym czasie, że nie ustalono daty rozprawy.

Stany Zjednoczone zaklasyfikowały ją jako niesłusznie przetrzymywaną

Departament Stanu USA Griner sklasyfikowany jako niesłusznie zatrzymany W Rosji jej sprawą zajmuje się Biuro Specjalnego Wysłannika Prezydenta USA ds. Zakładników, co w zeszłym tygodniu potwierdził CNN urzędnik Departamentu Stanu. Biuro kieruje i koordynuje działania dyplomatyczne rządu mające na celu uwolnienie Amerykanów niesłusznie przetrzymywanych za granicą.

Oprócz pracy administracji Bidena, w imieniu rodziny Greinerów działa Centrum Richardsona, które działa na rzecz rodzin zakładników i więźniów, aby zapewnić ich uwolnienie.

Rzecznik ligi powiedział w zeszłym tygodniu, że WNBA uznało decyzję władz federalnych o zaklasyfikowaniu Greiner jako niesłusznie zatrzymanej jako „pozytywny rozwój i kolejny krok w kierunku jej powrotu do domu”.

Griner był pierwszym wyborem w WNBA Draft 2013 i jest jednym z najlepszych graczy wszech czasów w lidze.

liga która W zeszłym tygodniu rozpoczął swój 26 sezon regularny Bez Greinera, siedmiokrotna gwiazda jest uhonorowana swoimi inicjałami i numerem w koszulce (42) na uboczu wszystkich stadionów 12. Liga powiedziała, że ​​Grenier otrzyma również pełną pensję od WNBA.

W zeszłym sezonie Grenier zajął drugie miejsce w głosowaniu na nagrodę dla najbardziej wartościowego zawodnika. Centrum 6 stóp i 9 doprowadziło Mercury do finałów WNBA, gdzie Phoenix przegrał z Chicago Sky.

READ  Ostatni mecz u siebie trenera K: UNC zmienia finał Mike'a Krzyewskiego w Cameron Indoor we własne święto