30 maja, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według doniesień pracownicy PlayStation są źli na wiadomość e-mail od dyrektora generalnego dotyczącą praw aborcyjnych, w której omawia się urodziny kotów

Według doniesień pracownicy PlayStation są źli na wiadomość e-mail od dyrektora generalnego dotyczącą praw aborcyjnych, w której omawia się urodziny kotów

Mówi się, że pracownicy PlayStation są źli na dyrektora generalnego Jima Ryana za wysyłanie e-maili do pracowników zachęcających ich do „szanowania różnic opinii” w sprawie prawa do aborcji, zanim napiszą obszernie o przyjęciu urodzinowym jego dwóch kotów.

Dla mnie Bloomberg, e-mail zaczyna się od omówienia bieżących wydarzeń, takich jak niedawny przeciek projektu opinii Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych wskazujący na zamiar obalenia sprawy Roe przeciwko Wade, przełomowej sprawy, która federalnie zalegalizowała aborcję. Ryan nie zajął stanowiska na ten temat w e-mailu, pisząc zamiast tego, że firma i jej pracownicy są „wielostronni i zróżnicowani, z wieloma różnymi punktami widzenia”.

„Jesteśmy to winni sobie nawzajem i milionom użytkowników PlayStation szanowania różnic opinii między wszystkimi w naszych wewnętrznych i zewnętrznych społecznościach” – napisał Ryan. „Szacunek nie oznacza zgody. Ale to podstawa tego, kim jesteśmy jako firma i globalna marka wartości”.

Następnie Ryan napisał pięć akapitów o czymś „zabawnym, które zainspiruje wszystkich do uświadomienia sobie równowagi, która może pomóc złagodzić stres związany z niepewnymi wydarzeniami na świecie”: jego kotów. Dyrektor generalny opisał pierwsze przyjęcie urodzinowe swoich dwóch kotów – w tym tort – i jego pragnienie, aby pewnego dnia mieć psa.

W wewnętrznych dyskusjach, które widział Bloomberg, pracownicy PlayStation wyrażali złość na ton e-maila, pisząc, że uważają, że Ryan umniejszył ich prawa. Jeden z pracowników podobno stwierdził, że „nigdy wcześniej nie był zbyt zły z powodu urodzin kota”.

Chociaż nie jest niczym niezwykłym, że firmy unikają wygłaszania oświadczeń politycznych — zwłaszcza tych związanych z aborcją — próba Ryana, aby pracownicy poczuli się komfortowo z opowieściami o kotach, może być pierwszą. GameSpot skontaktował się z Sony w sprawie komentarza dotyczącego e-maila Ryana i wciąż czeka na odpowiedź.

Jedną z firm, która występuje przeciwko Sądowi Najwyższemu w pozornej próbie obalenia sprawy Roe przeciwko Wade, jest deweloper Destiny Bungie. w Post na blogu Opublikowana w zeszłym tygodniu na oficjalnej stronie studia firma nazwała tę decyzję „bezpośrednim atakiem na prawa człowieka”. Następnie firma wymieniła szereg organizacji pro-kolekcyjnych, którym osoby wspierające korporacyjne mogą przekazać darowizny ponagla (Zjednoczcie się na rzecz Prokreacji i Równości Płci) oraz Naral Pro-Choice America. Warto jednak zauważyć, że Bungie jest teraz studiem PlayStation, które zostało Niedawno przejęte przez firmę.

READ  Dokumenty Google umożliwiają teraz dodawanie reakcji emoji do komentarzy

W GameSpot podzielamy sentymenty Bungie i mamy napisał artykuł Wyjaśnij wpływ obalenia wyroku Roe v. Wade na obywateli amerykańskich, a także zidentyfikuj szereg organizacji pro-choice, które możesz wesprzeć.