16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Strumień wiadomości o Cyberpunku 2077 nadchodzi jutro

Strumień wiadomości o Cyberpunku 2077 nadchodzi jutro

CD Projekt Red zapowiedział Cyberpunk 2077, który zostanie wyemitowany jutro, 15 lutego.

Nadawanie o 7:00 rano czasu pacyficznego/10 rano ET/3PM w Wielkiej Brytanii (tj. 16 lutego o 2 w nocy EDT), CDPR nie podało obecnie szczegółów na temat tego, co zostanie uwzględnione, ale prawdopodobnie otrzymamy informacje o nadchodzących wersjach PS5 i Xbox Series X/S gry.

Ten strumień jest również oznaczony jako REDstream, a nie strumienie Night City Wire, które widzieliśmy w związku z premierą Cyberpunka, co może oznaczać, że będziemy otrzymywać informacje o innych projektach CDPR. Może to obejmować wydanie nowej generacji Wiedźmina 3 (obecnie planowane na drugi kwartał 2022 r.) lub nową grę dla jednego gracza Gwent.

CDPR obiecuje nową generację Cyberpunka 2077 od czasu premiery, pierwotnie zaplanowanej na drugą połowę zeszłego roku. Opóźnienie zepchnęło je jednak na pierwszy kwartał 2022 r., co oznacza, że ​​premiera powinna nastąpić przed końcem marca. Niedawno oryginalna wersja gry na PS5 została zauważona na zapleczu PlayStation Network, co dolało paliwa do wydania wersji w najbliższej przyszłości.

Jest szansa, że ​​usłyszymy również o pierwszym płatnym rozszerzeniu DLC do gry. CDPR wcześniej obiecało rozszerzenia wielkości dwóch wydanych wersji Wiedźmina 3, a w zeszłym roku ujawniło, że główny zespół Cyberpunka został zmniejszony, a więcej programistów będzie dostępnych do pracy nad rozszerzeniem.

Istnieje również zewnętrzna okazja do uzyskania informacji o wcześniej obiecanym internetowym komponencie Cyberpunka – chociaż CDPR powiedziało wcześniej, że „przemyśliło” projekt gry wieloosobowej Cyberpunka. Nadal nie jest jasne, czy zostało to opóźnione, anulowane lub przekształcone w coś innego.

READ  Podsumowanie: czekają recenzje Dragon Quest Treasures

Joe Scripps jest redaktorem wykonawczym wiadomości w IGN. podążać za nim Świergot. Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].