18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Za kulisami: Czego nie zobaczysz na Oscarach 2024

Za kulisami: Czego nie zobaczysz na Oscarach 2024

LOS ANGELES (AP) – Poza ekranem dzieje się zupełnie inne wydarzenie Na Oscarach Czego domowa publiczność nie zobaczy w telewizji. Tutaj Co widziała Associated Press Czego nie uchwyciły kamery.

Ceremonia wręczenia Oscarów zaczyna się o siódmej?

Spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem, około 6 minut po terminie i na początku występu nie wszyscy byli na swoich miejscach. Martin Scorsese, Margot Robbie i Ryan Gosling byli jednymi z ostatnich osób, które usiadły około 19:06 czasu wschodniego. Carey Mulligan przegapił animowaną wersję i usunął otwierający monolog Jimmy'ego Kimmela Nagroda dla aktorki drugoplanowej Stoi z boku, ale towarzyszył jej mąż Marcus Mumford.

3 minuty na rozmowę

Podczas pierwszej przerwy reklamowej ludzie wstawali z miejsc, aby znaleźć swoich przyjaciół. Emma Stone natychmiast odnalazła swoją długoletnią przyjaciółkę Jennifer Lawrence i oboje spędzili całą godzinę, śmiejąc się i machając dziko, na oczach ich mężów.

Greta Gerwig zwróciła się do Robbiego i America Ferrery, wszyscy w dobrym nastroju, gdy nagroda dla aktorki drugoplanowej trafiła do D'Avene Joy Randolph. I tak, Mulligan i Mumford w końcu znaleźli swoje miejsca.

Emma Stone odchodzi w złym momencie

Emmę Stone Był w lobby barze z lampką szampana w dłoni, gdy „Poor Things” zdobyło nagrodę za najlepszą scenografię. Krzyczała, podskakiwała i z zainteresowaniem przyglądała się przemówieniu.

Następnie zwróciła się do Florence Pugh, stojącej w pobliżu i obie z podekscytowaniem rozmawiały o „posypanej sukience” Pugh.

Nagle Pogue roześmiał się i spojrzał na ekran, gdzie zobaczył półnagiego Johna Cenę. „Och, to dlatego, że wygląda jak Oscar!”

Kilka sekund później „Poor Things” również zdobyło nagrodę za kostiumy, a Stone podskoczył i znowu krzyknął.

„Tęsknię za nimi wszystkimi” – płakała. „Nie jest w porządku, jest źle, idę do domu”.

Greta Gerwig i projektanci mody

Na korytarzu Gerwig miała fankę, która chciała z nią porozmawiać o czymś bardzo konkretnym: występie Ann Roth w filmie Barbie.

READ  „Happy Gilmore 2” zostało potwierdzone przez Drew Barrymore. Powtarzam, to nie są ćwiczenia...

„Chcę, żebyście wiedzieli, jak ważne jest to dla mnie” – powiedział Eduardo Castro, członek zarządu akademii, pracujący w oddziale Projektantów Mody.

Roth (92 l.) zagrał kobietę na ławce w filmie „Barbie”, którą Kimmel naśladował w napisach początkowych. Jest dwukrotną zdobywczynią Oscara za filmy „Angielski pacjent” i „Czarny tyłek Ma Rainey”.

Castro, mający na swoim koncie takie filmy jak „Brzydula Betty” oraz „Narzeczona i uprzedzenie”, powiedział, że uważa Rotha za mentora.

„Ona jest wyjątkowa” – powiedziała Gerwig. „Powiedziała: «Greta, nie wiem, czy dam radę, nie mogę!»” Po prostu daj mi martini.

„Ona uwielbia martini” – zaśmiał się Castro.

W tym momencie Noah Baumbach, mąż Gerwig, podszedł do niej i udali się do baru. (Ale nie zamówili martini.)

Kinegia w lobby (i na scenie)

Około pół godziny przed tym, jak Gosling zamienił ceremonię wręczenia Oscarów w bardzo rozrywkowy koncert na kilka cennych minut, Caines rozgrzewali się w holu. Niektórzy mieli na sobie kowbojskie kapelusze, rozciągali się, niektórzy biegali w miejscu, a wszyscy odnajdywali w sobie energię.

Podczas przedstawienia Dolby Theatre nabrało klimatu koncertu Taylor Swift, podczas którego wszyscy na sali wstali i wykonali spontaniczny, wesoły taniec. Największą fanką na sali była Gerwig, która skierowała jej osobistego Kane'a prosto w twarz.

Podczas przerwy reklamowej Mark Ronson trafił do Gerwiga, Robbiego i tłumu fanów. Cała sala tętniła życiem jeszcze długo po koncercie, a Ronson chyba najbardziej – wrócił na swoje miejsce dumnie ubrany w różową koszulkę Kane’a, którą nosił przez resztę występu.

Otwarta chwila

Po wyłączeniu kamer Oppenhomies pozostali na scenie przez kilka minut, ściskając się i świętując wszystkie zwycięstwa. Downey uniósł kieliszek, pompując pięściami. Wśród ostatnich, którzy weszli na scenę, znaleźli się Emily Blunt i Kimmel, którzy swobodnie rozmawiali i wyszli.

READ  Pierwszy kawaler krzyczy przekleństwa na producenta, kiedy nie dostanie dziś wieczorem róży

Kiedy przedstawienie się skończyło, wieczór dopiero się zaczął

W drodze na Bal Gubernatorów Cord Jefferson promieniał, przechodząc przez hol, podskakując i ściskając swojego Oscara. Kate McKinnon spędziła chwilę z Marlee Matlin i Stevenem Spielbergiem, po czym wyszli w masce.

Chociaż Gerwig i Barbie wróciły do ​​domu przeważnie z pustymi rękami, ona była w świetnym nastroju, wciąż śpiewając piosenkę „I'm Just Ken”, którą określiła jako „legendarną”.