29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Looking Glass Go to składany wyświetlacz 3D, który mieści się w kieszeni

Looking Glass Go to składany wyświetlacz 3D, który mieści się w kieszeni

Lustro idzie.
GIF: Patrzenie w szkło

Dzięki 6-calowemu wyświetlaczowi, który według firmy jest 10 razy cieńszy niż poprzednie wyświetlacze Looking Glass, jest to pierwszy monitor na tyle mały, że zmieści się w kieszeni – chociaż będziesz potrzebować złącza USB-C lub opcjonalnego zewnętrznego złącza zasilania USB. C klucz do akumulatora, ponieważ nie posiada własnego wbudowanego akumulatora. To także pierwsze urządzenie z wbudowanym Wi-Fi (a także Bluetooth), które „odbiera hologramy z chmury”.

6-calowy ekran powinien charakteryzować się znacznie większą gęstością pikseli niż jego 7,9-calowy poprzednik, przy rozdzielczości 1440 x 2560 (491 ppi) w porównaniu do 1536 x 2048 (325 ppi). To, czy przekłada się to na klarowność, zależy również od innych czynników – choć firma Looking Glass twierdzi, że oferuje te same 58-stopniowe kąty widzenia z nawet 100 różnych perspektyw, co model 7,9-calowy.

(Perspektywa: podobnie jak większość wyświetlaczy autoholograficznych, lustro nie wyświetla obrazu 3D w każdym miejscu na raz. Twoje oczy muszą znajdować się pod pewnym kątem względem ekranu, aby go widzieć prawidłowo. Dlatego niektóre wyświetlacze stereoskopowe, w tym New Nintendo 3DS z 2017 r., zawierają 2014, śledzenie twarzy, chociaż śledzenie twarzy może być mniej pożądane, jeśli chcesz pokazać ekran wielu osobom jednocześnie).

Looking Glass Go to ponownie projekt na Kickstarterze, a renderowanie jest mniej więcej takie samo jak poprzednio — to sposób na oglądanie obiektów 3D bez noszenia gogli VR, to sposób na przeglądanie obrazów przestrzennych, które możesz zrobić telefonem, i to jest sposób przeglądania kształtów wyłaniających się z obrazów Trójwymiarowy Takie jak NeRF I ikony Gaussa, a może nawet sposób na interakcję z postaciami 3D AI obsługiwanymi przez ChatGPT. Jedną z takich interakcji możesz zobaczyć w firmowym filmie na YouTube na początku tej historii — wstrzymam się z oceną, dopóki sam nie wypróbuję „Liteforms” firmy Looking Glass, ale wyglądają świetnie!

READ  Gracze Pokemonów ujawniają najzabawniejsze imiona, jakie nadali swoim rywalom

Ale prawdopodobnie nie pozostawiłbyś otwartej strony internetowej na swoim biurku ani nie włożyłby jej do torby, aby pochwalić się w drodze. Jeśli to Cię interesuje, firma oferuje obecnie usługę Go za wczesną cenę 199 USD Na Kickstarterze Do 6 grudnia zamówienia powinny zostać wysłane w czerwcu 2024 r.

Dostępna jest również specjalna edycja przezroczystego etui za dodatkowe 50 dolarów.
Obraz: Patrząc w lustro

Według Looking Glass urządzenie jest wykonane ze stali, szkła i tworzywa ABS, waży 235 gramów, ma 1,9 cm grubości, 16 cm długości i 8 cm szerokości. Z boku znajdują się przyciski przewijania do przodu, do tyłu i pauzy, a z boku znajduje się gniazdo audio 3,5 mm. Nie posiada głośnika.