28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Xbox tworzy zespół, który będzie utrzymywał grę i chce „największego w historii skoku technologicznego” dla systemu nowej generacji

Xbox tworzy zespół, który będzie utrzymywał grę i chce „największego w historii skoku technologicznego” dla systemu nowej generacji

Xbox stworzył nowy zespół zajmujący się konserwacją gier wideo i przyszłą kompatybilnością.

To zależy Centrala Windowsaktóra poinformowała dzisiaj, że szefowa Xbox, Sarah Bond, napisała niedawno do pracowników Xbox, aby potwierdzić zaangażowanie firmy w rozwój sprzętu – co dla wielu fanów Xbox będzie miłą wiadomością – oraz plan dotyczący „przyszłych” bibliotek cyfrowych Xbox. historia dostarczania… Zgodność z poprzednimi wersjami.

Newscast: Czy deweloper Microsoft Direct pokazał lepszy rok dla Xbox?Obejrzyj na YouTube

„Minęło prawie sześć miesięcy, odkąd połączyliśmy siły jako organizacja” – powiedział Bond w e-mailu wyświetlonym przez Windows Central. „Nasze wspólne osiągnięcia w tym okresie są ogromne. Każdy powinien być niezwykle dumny z tego, co osiągnęliśmy, i podekscytowany nadchodzącymi możliwościami. Działamy pełną parą na naszych urządzeniach nowej generacji, koncentrując się na osiągnięciu największego skoku technologicznego kiedykolwiek w ciągu jednego pokolenia.”

Bond potwierdził również, że Xbox „utworzył nowy zespół zajmujący się przechowywaniem gier, co jest ważne dla nas wszystkich w Xbox i samej branży”.

„Opieramy się na naszej bogatej historii oferowania naszym graczom kompatybilności wstecznej i nadal staramy się zapewniać niesamowitą bibliotekę gier Xbox, z której będą mogły korzystać przyszłe pokolenia graczy” – powiedział Bond. „Mamy więcej do przekazania publicznie” na ten temat podczas corocznego pokazu Xbox Show w czerwcu.

„Podczas gdy rozwój branży gier spowalnia, nasz wzrost trwa” – podobno powiedział Bond. W styczniu firma zwolniła prawie 2000 pracowników swoich marek Xbox i Activision Blizzard.

Z innych wiadomości Xbox dowiedzieliśmy się dzisiaj, że Gears 6 zostanie zapowiedziany 9 czerwca 2024 roku. Według nowych doniesień, ulubiona strzelanka fanów zostanie zatwierdzona podczas zaplanowanej na ten dzień Xbox Showcase.

READ  Pracownik sklepu zoologicznego podejrzewa mężczyznę o zakup ryb o wartości 1000 dolarów za gotówkę