16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyniki handlu NHL: Canucks płacą Red Wings skandaliczną cenę za Filipa Hronka

Wyniki handlu NHL: Canucks płacą Red Wings skandaliczną cenę za Filipa Hronka

handel

Canucks otrzymuje: Obrońca Philip Hronik, wybór czwartej rundy 2023

Czerwone Skrzydła otrzymują: Warunkowa selekcja pierwszej rundy 2023 (pierwotnie mieszkaniec wyspy), selekcja drugiej rundy 2023


Shayna Goldman: Drogi Patricku Alvinie, może nie odbierasz telefonu, gdy następnym razem zadzwoni Steve Yzerman? Albo zrób to, ponieważ od czasu do czasu wszyscy moglibyśmy się pośmiać.

Chociaż wiele rzeczy jest dla Vancouver zagadkowych, wydaje się, że mają jakąś wizję: młodsi obrońcy po dwudziestce. Hronkowi nic się nie stało. Ma naprawdę mocny sezon, zwłaszcza zanim skończył u boku Bena Chiarota. i Canucks Do Potrzeba kompetentnych defensywnych obrońców, co było oczywiste przed upadkiem krążka w tym sezonie.

Ale jest zaleta tej transakcji, która nie ma sensu dla Canucks. W tej chwili stoją przed czapką na następny sezon, co daje im trochę elastyczności – chyba że jest jeszcze jeden krok do zrobienia. Chociaż Hronek nie jest wypożyczony i ma na razie rozsądną kwotę 4,4 miliona dolarów do rozegrania, jego solidny sezon otwiera drzwi do podwyżki, której ta drużyna nie powinna być skłonna wręczyć — a może nawet nie być w stanie jej dać.

Co jeszcze nie ma sensu? z powrotem! pierwszy i drugi! W głębokim zanurzeniu! Nie chodzi o to, że Canucks nie powinni przerzucać tych typów. Biorąc pod uwagę, że mają oni priorytet w ciągu najbliższych trzech lat, wyjście z wyboru Wyspiarzy nie jest zerwaniem umowy. Zapewnienie tak wysokiej wypłaty powinno zależeć wyłącznie od gracza – w tym przypadku pierwsza plus druga runda zaburza równowagę handlu bardziej niż to konieczne.

Z perspektywy Red Wings, Yzerman sprzedał Canucks wysokiego i czołowego zawodnika. Zrobił imponujący powrót, a teraz pytanie dotyczy tego, co będzie dalej. Czy te typy w drafcie staną się kapitałem handlowym, który zastąpi Hronka w obronie? Nawet jeśli nie taki był plan, ta umowa sama w sobie jest wygrana.

READ  Carlos Alcaraz pokonał Novaka Djokovicia w 5 setach i wygrał swój drugi Wielki Szlem na Wimbledonie.

Canucks: dr
czerwone Skrzydła A

Sean Gentile: Muszę to poprzedzić stwierdzeniem, że kocham Hronka jako gracza. Myślę, że to jest dobre. Robi wiele rzeczy naprawdę dobrze – fajne rzeczy. Zbiera punkty, uderza ludzi i robi wszystko z prawej strony. Nie martwię się, że ma rok przerwy w karierze i nie martwię się, że jego produkcja ostatnio spadła. Gra u boku Chiarota. Będziesz miał tego trochę.

Dodanie go do niebieskiej linii oznacza natychmiastowe poprawienie go, zwłaszcza jeśli nie masz obrońców z odpowiednim strzałem, jak w Vancouver. W ten sposób ma to sens. Obrona Canucks cuchnęła dziś rano, a teraz śmierdzi jeszcze mniej.

Jednak to jedyny sposób, w jaki ma to sens; Canucks są nadal złe. Nadal są złe. O ile Hronek jest dobry, to nie wystarczy, żeby był dobry – ani w sensie sensownym, ani za cenę, jaką zapłacili.

Myślę, że to w ten sposób; Właśnie zabrali pierwszego bazowego, którego dostali od Islanders dla Bo Horvata (który prawdopodobnie będzie ich pierwszym niechronionym graczem w 2024 roku), dodali swój wybór z drugiej rundy do kopca i zastąpili go 25-latkiem, drugim człowiek z dodatkowym sezonem w wysokości 4,4 mln USD przed kwalifikacją do arbitrażu.

To ruch, który wykonujesz, gdy jesteś blisko, a nie 27. miejsce w lidze. Byłoby szokujące, gdyby nie było to typowe dla Canucks. Nie odbudują. nigdy. Bynajmniej nie celowo. Zapłacili za to już wcześniej i zamierzają zrobić to ponownie. Jakiekolwiek ulepszenia przyniesie Hronek, nie będą one wystarczające, aby uzasadnić cenę. Jasne, potrzebowali dobrego strzału dr. W rzeczywistości jest wiele rzeczy, które można dodać przez handel.

A co z czerwonymi skrzydłami? Wydaje się, że pewna sekta fanów Red Wings dąży do traktowania ruchów Steve’a Yzermana jako przejawów intuicyjnego geniuszu, nawet jeśli istnieją dowody na coś przeciwnego. Nie każda transakcja jest inteligentna lub jest częścią wielkiego planu. To powiedziawszy… to sprytne. Z pewnością wygląda to na część wielkiego planu. Red Wings dobrze się bawili w zeszłym miesiącu, a potem spadli zbyt daleko w tabeli, by usprawiedliwić ten ruch. Będą dla niej lepsze, zarówno w krótkim, jak i długim okresie.

READ  Punkty Chargers-Colts, na wynos: Justin Herbert błyszczy, Nick Foles odpada, gdy Los Angeles zdobywa miejsce w play-off

Canucks: d +
czerwone Skrzydła A

(Zdjęcie: Derek Cain/Icon Sportswire)