22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aby Colts się podnieśli, on „musi być facetem tego wartym”

Aby Colts się podnieśli, on „musi być facetem tego wartym”

Stefana HolderaESPN3 minuty na przeczytanie

Colts GM: QB powinien zasługiwać na wzrost

Dyrektor generalny Colts, Chris Ballard, omawia możliwość wymiany Coltsów w celu przygotowania rozgrywającego.

Indianapolis – IN Colts niewiele robią, aby zaprzeczyć szeroko rozpowszechnionemu poglądowi, że rozważają handel w NFL Draft.

Zapytany w środę na spotkaniu wyborczym o pomysł wymiany numeru 4 w klasyfikacji generalnej, dyrektor generalny Colts, Chris Ballard, nie do końca przewidział taki ruch, ale z pewnością zostawił otwarte drzwi.

w odpowiedzi na pytanie, czego wymagałoby Colts, aby wykonać agresywny ruch, aby zdobyć rozgrywającego takiego jak Alabama Bryce’a YoungaBallard był stanowczy.

„Właśnie zostaliśmy skazani, że to nie budzi podejrzeń u mężczyzny” – powiedział.

Ballard podjął kilka prób zmącenia wody.

„Znam wszystkie spekulacje” – powiedział. „Aby awansować, musi być mężczyzna, który na to zasługuje.… Wszyscy automatycznie przypieczętowali, że trzeba awansować”. [No.] 1, aby zrobić to dobrze. Nie wiem, czy się z tym zgadzam. Ale to będzie narracja i to jest w porządku”.

Ale zaledwie kilka chwil później Ballard wszedł tam ponownie, mówiąc: „Więc kiedy spotkaliśmy się jako pracownicy i powiedzieliśmy:„ Cóż, to jest to, co musimy zrobić ”. To jest facet na następne 10 do 15 lat i uważamy, że jest właściwym facetem, zrobimy to. Ale kto powiedział, że go nie zdobędziemy [No.] 4? „

Colts przetrwali cztery sezony zawirowań rozgrywających w erze post-Andrew Luck, po przejściu rozgrywającego franczyzy na emeryturę w 2019 roku. Colts nie byli dobrze przygotowani do rozwiązania tego problemu przez lata, a Ballard przyznał, że nadchodzi z odrobiną. Spodziewaj się, że będzie agresywny.

„Powiedzmy, że zostajemy przy czwartej, widzę tylko nagłówki” – powiedział. „Ale na koniec dnia musimy wierzyć w to, kogo weźmiemy i wygramy z tym. I myślę, że powiedziałem to kilka lat temu, byłoby nam łatwo wziąć jednego, aby zdjąć cię z naszego dupa. Stary, musimy mieć rację i chcemy mieć rację. Więc dołożymy należytej staranności i na koniec dnia weźmiemy każdego, kogo uważamy za najlepszego gracza.

Ballard dodał, że rzadka okazja do rozwiązania problemu rozgrywającego nie przyszła łatwo.

„Dojście do tego wymagało ogromnego bólu”, powiedział, odnosząc się do rekordu 4-12-1 Colts, który zapewnił im wysokie losowanie. „Ale kiedy tam jesteś, musisz to wykorzystać”.

Jeśli chodzi o Younga, Colts byli szczerzy w kwestiach dotyczących wielkości gracza, którego większość uważa za swojego najlepszego rozgrywającego, i tego, czy jego wybór wpłynie na nich.

„Widzieliśmy Hall of Fame, które mają 6 stóp i 6 stóp, i widzieliśmy Hall of Fame, które mają 6 stóp i 5” – powiedział trener Shane Steichen. „Ponownie, to jest czynnik„ to ”, prawda? To nie jest zerwanie umowy. Widzieliśmy to. Drew Brees jest świetnym przykładem. Jest wyjątkowy”.

„Wygrał wiele meczów na dużej scenie”, powiedział Ballard. „To nie była dla niego wielka sprawa”.

READ  W jaki sposób Arizona zastąpi Jade Fish? Brent Brennan, Jake Dickert i inni kandydaci na głównego trenera