8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wynik Cowboys vs. Bears: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty i analiza meczu z 8. tygodnia

Wynik Cowboys vs. Bears: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty i analiza meczu z 8. tygodnia

Chicago Bears i Dallas Cowboys są obecnie w toku, a absolwent Ohio State Justin Fields Bears chce uniknąć ponownego spotkania w meczu z rywalem Big Ten i graczem Dallas Cowboys, Micahem Parsonsem, absolwentem Penn State. Jednak może to nie być możliwe, biorąc pod uwagę, że Fields jest najbardziej zwolnionym rozgrywającym NFL, z 27 zwolnień, a obrona Dallas Cowboys ma najwięcej zwolnień w NFL (29 lat) w tym sezonie. Parsons 8.0 to drugi pod względem ilości luzów w NFL w tym sezonie, po 8.5, który zdobył pomocnik New England Patriots, Matthew Goodon.

Chociaż Niedźwiedzie mogą utrzymywać pola w czystości, tworząc najlepszy szybki atak w NFL, 181 jardów do biegu na mecz, wcześnie i często na początku i na drugim miejscu, aby utrzymać atak Chicago na trzecim miejscu i kontrolować. Dallas zajmuje 19. miejsce w obronie lonży w NFL, pozwalając na 120,1 jarda na mecz, ale we wtorek zawarli umowę, aby załatać, zyskując 6-2, 320 funtów z ataku defensywnego Jonathan Hankins Od najeźdźców z Las Vegas.

Ofensywa Kowboja bez jednej z jego podstaw jest drugim startem złamanego kciuka rozgrywającego Kaczka Prescotta z uciekającym Ezekielem Elliottem, który był nieaktywny z Kontuzja kolana W ósmym tygodniu przed dziewiątym tygodniem pa. Dwudziestopięcioletnia kopia zapasowa Tony Pollard Otrzymasz skinienie, aby zacząć od Elliota.

Konfrontacja między najlepszym szybkim atakiem NFL a najlepszą obroną z doskoku powinna być ekscytująca, więc nie zapomnij śledzić poniższego bloga na żywo, aby uzyskać wszystkie analizy i aktualizacje w czasie rzeczywistym!

Niedźwiedzie w kowboju

Data: niedziela 30 października | czas: 13:00 czasu wschodniego
Strona: Stadion AT&T (Arlington, Teksas)
Telewizja: Lis | Strumień: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Podążać: Aplikacja CBS Sports
Perspektywa: Cowboys -10, O/U 42,5 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

READ  House Panel twierdzi, że główny właściciel Dan Snyder sponsorował toksyczne miejsce pracy i „przeprowadził śledztwo w cieniu” wymierzone w oskarżonych