30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wydanie Apple Johna Stewarta zostaje anulowane z powodu różnic twórczych – The Hollywood Reporter

Wydanie Apple Johna Stewarta zostaje anulowane z powodu różnic twórczych – The Hollywood Reporter

Jon Stewart wcześniej odchodzi z Apple.

Poprzednia Codzienny pokaz Powrót gospodarza do przestrzeni talk show zakończył się przedwcześnie, ponieważ Apple porzucił plany dotyczące ośmioodcinkowego trzeciego sezonu serialu prowadzonego przez Stewarta. problem, Źródła potwierdzają Reporter z Hollywood.

Według New York Timesacokolwiek będzie pierwsze wspomniany Wiadomość, że odwołanie nastąpiło po twórczych nieporozumieniach między producentem iPhone’a a Stewartem w sprawie potencjalnych tematów i gości problem. the New York Timesa Doniesiono, że w czwartek Stewart poinformował swoich pracowników, że Apple wycofał się z tematów związanych z Chinami i sztuczną inteligencją. Produkcja trzeciego sezonu już się rozpoczęła, a zdjęcia mają się rozpocząć wkrótce.

Apple odmówił komentarza.

Źródła podają THR że przed powrotem trzeciego sezonu serialu istniało napięcie między Apple i Stewartem w związku z przedstawionymi tematami problem. Te same źródła wskazują, że Apple skontaktował się ze Stewartem i powiedział gospodarzowi, że obie strony muszą „dogadać się” w sprawie tematów prezentowanych w programie. Źródła podają, że Stewart odrzucił pomysł „przeszkadzania” przez Apple, które groziło odwołaniem serialu. Źródła podają, że Stewart chciał mieć pełną kontrolę twórczą nad serialem i po tym, jak Apple zagroził odwołaniem serialu, powiedział firmie technologicznej, że raczej odejdzie z serialu, niż mieć związane ręce.

Decyzja o odnowieniu problem Nastąpiło po transformacji Apple i Stewarta problem Sezon 2 będzie wydawany co tydzień po premierze nowych odcinków co dwa tygodnie jesienią 2021 r.

Stewart podpisał wieloletnią umowę z Apple w 2020 roku, która obejmowała program publicystyczny, który stał się problem i inne projekty rozwojowe za pośrednictwem jego banera Busboy Productions.

Producent wykonawczy Stewart problem Z showrunnerką Brindą Adhikari, Jamesem Dixonem i byłym dyrektorem generalnym HBO Richardem Pleplerem za pośrednictwem Eden Productions. Chris McShane był współautorem EP, Lori Baranek była producentem nadzorującym, a Chelsea Devantis była głównym scenarzystą.

READ  Showtime łączy się z Paramount +, rebranding z nową nazwą

W trakcie swojej kariery, która trwała dwa sezony problem Otrzymał pięć nominacji do nagrody Emmy, w tym za seriale dyskusyjne i scenariusz.