28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyciek pojemności baterii w telefonie iPhone z serii 16

Wyciek pojemności baterii w telefonie iPhone z serii 16

Dzisiaj ujawniono pojemność baterii nadchodzącej rodziny iPhone'ów 16, ale należy pamiętać, że źródło nie może pochwalić się zbyt dużą dokładnością, więc traktuj te informacje z większą dozą sceptycyzmu, niż zwykle zalecamy.

Mówi się, że iPhone 16 ma ogniwo o pojemności 3561 mAh, czyli o 6% więcej niż jego poprzednik, podczas gdy iPhone 16 Plus wydaje się mieć baterię o pojemności 4006 mAh, czyli o 9% mniejszą niż ta, która znajdowała się w iPhonie 15 Plus. baw się tym. Nierzadko zdarza się, że nowy model ma nieco mniejszą baterię, ale nie zdarza się to też zbyt często.

Po stronie Pro mówi się, że iPhone 16 Pro będzie wyposażony w ogniwo o pojemności 3355 mAh, o 2,5% większe niż jego poprzednik, podczas gdy Pro Max będzie miał rzekomo mieć baterię o pojemności 4676 mAh, o 5% większą, z iPhone'a 15 Pro. Maks.

Jest to pierwszy raz, kiedy wyciekła pojemność baterii wszystkich czterech modeli iPhone'a 16, a liczby zgadzają się z wcześniejszymi plotkami, chociaż w plotkach tych pominięto iPhone'a 16 Pro.

Jeśli chodzi o mniejszą baterię iPhone'a 16 Plus, realistycznie rzecz biorąc, tę różnicę w rozmiarze można złagodzić poprzez poprawę wydajności SoC, wyświetlacza lub obu, więc nawet jeśli to zadziała, prawdopodobnie nie ma powodu do paniki.

Oczekuje się, że rodzina iPhone'ów 16 zostanie zaprezentowana we wrześniu przyszłego roku podczas corocznej imprezy Apple poświęconej premierze urządzeń.

źródło (po chińsku) | przez

READ  Nowe meta rozwiązanie dla użytkowników