24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Właściciel: Zamknięcie lokalizacji Poland Inner Circle ze względu na podwyżkę cen

Właściciel: Zamknięcie lokalizacji Poland Inner Circle ze względu na podwyżkę cen

Właściciel: Zamknięcie lokalizacji Poland Inner Circle ze względu na podwyżkę cen – WFMJ.com Wiadomości Pogoda Sport dla Youngstown-Warren Ohio

Właściciel: Lokal Poland Inner Circle jest zamknięty ze względu na wzrost cen w związku z pandemią Covid-19

[image]

Pizzeria w Polsce jest zamknięta na stałe.

Jak wynika z komunikatu głosowego, który słychać podczas rozmów telefonicznych, Pizza Inner Circle w Polsce jest obecnie zamknięta na stałe z powodu „nieprzewidzianych okoliczności”.

W dalszym ciągu pojawia się informacja, że ​​placówka Inner Circle w Canfield jest nadal otwarta i przekierowywani są tam polscy klienci. Ekipa 21 News zauważyła na drzwiach tabliczkę kierującą klientów do Canfield.

Wiadomość dotarła do Dana Larcinese, współwłaściciela 21 Restaurant, który twierdzi, że głównym powodem zamknięcia jest początek pandemii Covid-19 i przekroczenie kosztów.

Larcinese mówi 21 News, że koszty produktów i pracy wzrosły, a restauracja musiała podnieść ceny nawet o 50%, czego właściciele postanowili nie robić.

Od tego czasu Larcinese twierdzi, że firma przynosi straty i jest już za późno na wprowadzenie podwyżek cen, w związku z czym restauracja musiała zostać zamknięta.

„Dobrze grałem w rejonie Youngstown [Youngstown State University] W 1972 r. Przez lata poznałem wielu dobrych przyjaciół, wielu świetnych pracowników i wielu dobrych klientów. Ale jak wszystko, wszystko się kończy” – powiedział Larsins.


READ  Burmistrz Henryk jedzie do polskiego miasta siostrzanego, aby spotkać się z ukraińskimi uchodźcami