22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wizyta Kareema Hunta w drużynie Browns obejmowała próbę

Wizyta Kareema Hunta w drużynie Browns obejmowała próbę

Wolny agent Kareem Hunt pozostaje wolnym agentem przede wszystkim dlatego, że nikt nie złożył mu oferty, której nie odrzucił. Jednak zanim Brownowie w ogóle rozważali taką opcję, musieli zobaczyć, co on potrafi.

Powszechnie donoszono o tym jako o wtorkowej wizycie Hunta w drużynie Browns, a z oficjalnego zawiadomienia personelu NFL wynika, że ​​Hunt miał już za sobą próby z drużyną Browns.

Jest to rozróżnienie, którego nie można przeoczyć. Wizyta oznacza, że ​​zespół nie musi wiedzieć, co zawodnik aktualnie potrafi. Test polega na poddaniu go niezbędnym krokom, aby w namacalny sposób monitorować jego umiejętności i zdolności.

Dla kontrastu, Colts odwiedzili we wtorek biegacza Treya Sermona; Nie został poddany faktycznemu szkoleniu.

Hunt, który spędził cztery sezony w Cleveland, jest jedynym zawodnikiem, który Browns sprowadzili we wtorek, dzień po poniedziałkowej porażce ze Steelers, którą zaostrzyła kończąca sezon kontuzja kolana rozgrywającego Nicka Chubba. Jeszcze nie podpisał.

Teoretycznie dzisiaj zespół może trenować lub odwiedzać więcej zawodników. Dostępny jest Leonard Fournette i James Robinson. Brownowie mogliby także spróbować zamienić Ramsa na Cama Akersa.

Kompleksowa przeprowadzka Będzie to wiązało się z potencjalną transakcją Dla Coltsów, którzy wspierają Jonathana Taylora. Jednakże, jak zauważyliśmy wczoraj, przekazanie Taylorowi znacznych aktywów handlowych i zapłacenie dużych pieniędzy osłabiłoby oparte na analizach podejście do tworzenia składów, w które Brownowie byli w pełni zaangażowani.

READ  Micah Parsons: Odell Beckham spodziewa się gry za pięć tygodni