3 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Śmierć fana Patriots: Świadek twierdzi, że przed śmiercią na stadionie Gillette doszło do „brutalnej konfrontacji”.

Śmierć fana Patriots: Świadek twierdzi, że przed śmiercią na stadionie Gillette doszło do „brutalnej konfrontacji”.CNN

Z wywiadu wynika, że ​​mężczyzna, który był obecny na niedzielnym meczu New England Patriots na stadionie Gillette w Foxborough w stanie Massachusetts, powiedział, że był świadkiem „brutalnej konfrontacji”, która doprowadziła do śmierci kibica. WCVB, filia CNN.

Biuro prokuratora okręgowego hrabstwa Norfolk poinformowało, że 53-letni Dale Mooney z Newmarket w stanie New Hampshire zmarł w wyniku „wypadku” podczas meczu New England Patriots przeciwko Miami Dolphins w niedzielny wieczór.

Joseph Kilmartin, kibic Patriots, który był obecny na meczu, powiedział WCVB, że widział Mooneya zbliżającego się do grupy fanów na poziomie 300 stadionu pod koniec czwartej kwarty.

„Zdobył kolejnego fana” – powiedział Kilmartin. „Zaczęli się kłócić przez kilka minut. W pewnym momencie podszedł inny fan. Uderzył go… i facet po prostu wyszedł. Trudno było to oglądać” – powiedział Kilmartin.

Kilmartin odrzucił prośbę CNN o wywiad.

Policja i straż pożarna w Foxboro odpowiedziały początkowo na incydent około 22:57, kiedy Mooney potrzebował pomocy medycznej, podało biuro prokuratora okręgowego w poniedziałkowym oświadczeniu dla CNN.

Mooney został zabrany do szpitala Sturdy Memorial Hospital, gdzie tuż przed północą stwierdzono jego zgon – podała w poniedziałek policja stanowa Massachusetts w oświadczeniu dla CNN.

Policja i prokurator okręgowy w Norfolk wszczęli śledztwo. CNN zwróciło się do policji stanowej i biura prokuratora okręgowego z prośbą o komentarz w sprawie rzekomej konfrontacji, ale nie otrzymało żadnej odpowiedzi.

Żona Mooneya, Lisa, powiedziała WCVB, że jej mąż, posiadacz biletu okresowego z 30-letnim stażem i ojciec dwójki dzieci, udał się na stadion Gillette z trzema przyjaciółmi, którzy później powiedzieli jej, że podczas meczu inni kibice „wyśmiewali ich ustnie”.

„Trzeba wiele, żeby doprowadzić go do szaleństwa” – powiedziała Lisa Mooney. „Ma cierpliwość świętego. Nie wiem, co się stało”.

READ  Angel Reese, Caitlin Clark i zagadka talentów WNBA

Według Lisy Mooney jej mąż nie cierpiał na żadną chorobę, o której by wiedziała.

„Chcę wiedzieć, co się stało” – powiedziała Lisa Mooney WCVB. „Jaki jest tego powód?”

CNN nie było w stanie skontaktować się z Lisą Mooney w celu uzyskania komentarza.

Wyniki sekcji zwłok nie zostały opublikowane, a CNN nie odpowiedziała na telefony koronera.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością o tragicznej śmierci Dale’a Mooneya, wieloletniego fana Patriots i 30-letniego członka klubu Patriots, który zmarł podczas meczu Patriots w zeszłą niedzielę wieczorem” – oświadczyli urzędnicy Gillette Stadium w oświadczeniu. „Nadal współpracujemy z władzami lokalnymi, aby pomóc im w toczącym się dochodzeniu. Składamy nasze najgłębsze współczucie i najszczersze kondolencje rodzinie Dale’a oraz wszystkim osobom opłakującym jego stratę. ”

CNN zwróciło się do New England Patriots z prośbą o komentarz, ale nie otrzymało odpowiedzi.