18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wilson Contreras z Cardinals przenosi się do DH, Outfielder: Co to oznacza dla jego czasu gry

Wilson Contreras z Cardinals przenosi się do DH, Outfielder: Co to oznacza dla jego czasu gry

Wilson Contreras, z którym kardynałowie podpisali pięcioletni kontrakt o wartości 87,5 miliona dolarów w ciągu najbliższych dwóch tygodni, nie zostanie odebrany przez St. Louis przez następne dwa tygodnie. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Andrew Knizner ma zająć się początkowym łapaczem, podczas gdy Contreras będzie używany jako pałkarz i zapolowy.
  • Zespół wykonał w sobotę serię ruchów w składzie, w tym powołanie łapacza Tresa Barrery z Triple-A Memphis.
  • St. Louis aktywował także długoletniego początkującego miotacza Adama Wainwrighta, który rozpoczął ostatni sezon swojej kariery przeciwko Tygrysom.

sportowiecNatychmiastowa analiza:

Co Barrera nazywa Contreras?

Kiedy kardynałowie podpisali kontrakt z Contrerasem poza sezonem, zrobili to argumentując, że będzie głównym łapaczem. Jednak w sytuacji, gdy kardynałowie chwieją się, a personel walczy, kierownik Oli Marmol i recepcja doszli do wniosku, że rotacja mogłaby zyskać na pewnej zażyłości. Knizner będzie teraz łapał większość startów, a Barrera będzie służył jako rezerwowy łapacz.

Cardinals chcą zatrzymać Contrerasa w codziennym składzie, ponieważ ma on jedną z najwyższych ocen OPS w drużynie (. 782). Aby to osiągnąć, St. Louis Contreras służyłby jako wyznaczony pałkarz drużyny. Cardinals zagrają także na stadionie z Contreras. W ciągu swojej siedmioletniej kariery rozegrał 35 meczów na boisku, z czego 32 na lewym polu.

„Odbyliśmy wiele rozmów na ten temat” – powiedział Marmol. „Pozwala to na pewną zażyłość z naszymi ludźmi, co, jak sądzę, pomoże, zwłaszcza w stanie, w jakim się znajdujemy.

„Pracujemy nad niektórymi rzeczami i sposobami, o których Wilson wciąż się uczy i uczy. Trudno jest pochodzić z innej organizacji i uczyć się wszystkiego. Mamy wewnętrzną strategię, która ma w tym pomóc, która zacznie zmierzać w tym kierunku z biegiem czasu najbliższych kilku tygodni”.

Jednym z powodów, dla których Contreras podpisał kontrakt z St. Louis, było to, że chciał być pełnoetatowym łapaczem. Kardynałowie również uznali to za ważną cechę, gdy szukali jej w trakcie sezonu. Teraz wydaje się, że St. Louis zmieniło kurs.

READ  NBA Draft 2023: Pięć dań na wynos po dwóch meczach między Victorem Wimpanyamą i Scottem Hendersonem w Las Vegas

„To trudne, ale jestem pracownikiem” – powiedział Contreras. „Wiem, że moją podstawową pozycją jest łapanie, ale jeśli chcą, żebym zwiększył moje DH, mogę tylko zrobić wszystko, będąc najlepszym uderzającym, jakim mogę być”.

„Jedną rzeczą, którą chcę wyjaśnić, jest to, że nie zamierzamy przegrywać meczów z piłką z powodu Wilsona Contrerasa” – dodał Marmol. „To facet, który wykonał niesamowitą ilość pracy, aby móc lepiej poznać naszych strzelców, a także sposób, w jaki robimy różne rzeczy. Będzie sporo w przyszłości, a potem będzie miał strategię na to, co to wygląda jak następny.” – Zabiegać

Jak Cardinals zrównoważą czas gry Contrerasa?

Kardynałowie mają już zatłoczoną arenę na świeżym powietrzu. Tyler O’Neal z IL 15 wylądował w piątek nadwyrężoną lewą dolną częścią pleców, ale St. Louis nadal musi zarządzać regularnym czasem gry Dylana Carlsona, Larsa Nutbara, Aleca Burlesona i Juana Yepeza. Impas na korcie już odegrał rolę w potencjalnej opcji Jordana Walkera na Triple A. Przeniesienie Contrerasa na miejsce w rogu jeszcze bardziej skomplikowałoby sprawę.

Widzenie znaczącej obsady jako wyznaczonego pałkarza contreras również komplikuje sprawy Nolana Gormana, który prowadzi Cardinals siedmioma biegami w tym sezonie. Gorman mógłby przenieść się do drugiej bazy, podczas gdy Contreras DH, ale to pozostawiłoby jedno miejsce dla Tommy’ego Edmana, Brendana Donovana i Paula DeJonga.

Przy gorszym National League 10-23 kardynałowie nie są w stanie pozostać w zastoju. Ale z krótkiej perspektywy przesuwanie contreras zza talerza tylko zakłóca czas gry dla reszty ekipy. – Zabiegać

opowieść w tle

28-letni Barrera po raz pierwszy wystąpi z Cardinals po podpisaniu kontraktu z drużyną poza sezonem. W 12 meczach z Memphis w tym roku trafił 255 z czterema home runami i 15 RBI. Zmiany w składzie pojawiają się, gdy kardynałowie chcą odwrócić niedociągnięcia na początku sezonu. Zespół ma bilans 10-23 w sobotę, z największą liczbą porażek w Lidze Narodowej.

READ  Simone Biles świętuje pierwsze przyłożenie męża Jonathana Owensa do NFL w zwycięstwie Green Bay Packers nad Detroit Lions

Wainwright, który rozpoczął sezon nad IL po kontuzji pachwiny w marcu, rozegrał 457 występów w karierze z Cardinals od czasu debiutu w drużynie w 2005 roku. Jego 195 zwycięstw to trzecie pod względem liczby zwycięstw w historii klubu, a jego 2147 uderzeń to drugie miejsce. Wainwright ogłosił w październiku, kiedy podpisał przedłużenie o rok, że 2023 będzie jego ostatnim sezonem.

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Jim Rasul/USA Today)