3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według wiadomości, która wyciekła ze sklepu, debiut Call of Duty w Xbox Game Pass może być nieuchronny

Według wiadomości, która wyciekła ze sklepu, debiut Call of Duty w Xbox Game Pass może być nieuchronny

opublikowany: 2023-09-25T00:47:12

Zaktualizowano: 2023-09-25T00:47:26

Najnowsza gra FPS firmy Activision, seria Call of Duty, może pojawić się w usłudze Xbox Game Pass raczej wcześniej niż później, ponieważ nowa wiadomość w sklepie zasugerowała rychłe pojawienie się.

Microsoft na zawsze zmienił branżę gier w 2022 roku wraz z przejęciem Activision Blizzard. Chociaż bezprecedensowa transakcja o wartości 70 miliardów dolarów spotkała się z niepowodzeniami w sądach na całym świecie, przejęcie dobiega jednak końca, a Microsoft wkrótce przejmie kontrolę nad całą własnością intelektualną giganta wydawniczego.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Naturalnie po wydaniu tak niebotycznej kwoty gracze zastanawiają się, czy największe marki Activision trafią do usługi subskrypcyjnej Microsoftu. Chociaż poprzednie komentarze sugerowały, że jest to z pewnością możliwe, obecnie wydaje się to niezawodne.

Wyciekły post w sklepie Xbox mógł po prostu zapowiedź rychłego pojawienia się CoD na platformie.

Wiadomość o tej wiadomości zaczęła się rozprzestrzeniać 24 września, kiedy brazylijscy gracze zauważyli nową linijkę tekstu pojawiającą się po próbie zakupu określonej gry CoD.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„Otrzymujesz ten przedmiot za darmo w ramach subskrypcji gry. Kontynuuj, aby móc z niego korzystać na zawsze” – głosi przetłumaczona wiadomość dla osób próbujących kupić Black Ops 2.

W innym przypadku wydaje się, że fani dodali CoD Ghosts do swojej biblioteki Game Pass również bez dodatkowych kosztów. Wszystko wskazuje na rychłe uruchomienie franczyzy w usłudze abonamentowej.

Activision

Możliwe, że seria CoD przygotowuje się do debiutu w Xbox Game Pass przed MW3.

Na ten moment jednak ani Microsoft, ani Activision nie komentowały doniesień ostatnich tygodni. Ostatnia publiczna dyskusja na ten temat miała miejsce w sierpniu, kiedy Phil Spencer poinformował fanów, że przeniesienie tytułów do Game Pass wymaga czasu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„Właściwie jest jeszcze wiele do zrobienia, aby przenieść gry do Game Pass. Ludzie myślą, że transakcja została zawarta, że ​​wszystko jest w ramach Game Pass. To nieprawda. Minie trochę czasu, zanim będziemy mogli udostępnić gry w ramach Game Pass.

Na razie musimy po prostu wstrzymywać oddech i czekać, aż CoD pojawi się w ramach Game Pass. Chociaż jeśli ten nowy wyciek wyjdzie na jaw, być może nie będziemy musieli długo czekać.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Tegoroczna wersja Modern Warfare 3 zadebiutuje 10 listopada. Być może do tego czasu będzie to jednodniowy dodatek do Game Pass.

READ  Nowe komputery Garmin Edge 840 i 540 odziedziczyły technologię słoneczną i ładowanie przez USB-C