16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według raportu NBC Sports Philadelphia, Eagles pozyskują byłego selekcjonera z pierwszej rundy Rashaana Evansa na trenera drużyny

Według raportu NBC Sports Philadelphia, Eagles pozyskują byłego selekcjonera z pierwszej rundy Rashaana Evansa na trenera drużyny

Ponieważ Nakobi Dean będzie pauzował przez kilka tygodni z powodu kontuzji stopy, do drużyny Eagles dołączył były pierwszobazowy Tytanów.ulica– Według doniesień Rashan Evans został wybrany do składu treningowego Adama Scheftera z ESPN.

Dean doznał kontuzji stopy w trzeciej kwarcie inaugurującego sezon zwycięstwa Orłów nad Patriots Sunday w Foxboro, przez co Christian Ellis i Zach Cunningham zostali jedynymi zdrowymi obrońcami w 53-osobowym składzie.

Evans miał 27 lat, miał 22 lataSkrót II Gracz został wybrany w drafcie w 2018 roku i rozegrał w Giants 50 meczów w ciągu czterech sezonów, notując trzy worki, dwa przechwyty i osiem nieudanych podań. Ostatni sezon spędził w Falcons, rozpoczynając wszystkie 17 meczów od 159 odbiorów, dwóch worków i czterech zerwanych podań.

W zeszłym roku Pro Football Focus ocenił Evansa na 59,6, co plasowało go na 45. miejscuy Spośród 60 biegaczy, którzy wykonali co najmniej 500 snapów.

Evans nie był tego lata na obozie przygotowawczym, więc może minąć trochę czasu, zanim będzie mógł wyjść na boisko.

Eagles nie mają zbyt wielu opcji, aby zastąpić Deana, 22-letniego zawodowca z Gruzji.

Nicholas Moreau, który otrzymał 1ulica-Reprezentanci drużyn czasami przebywają na obozie przygotowawczym, obecnie znajdują się w składzie treningowym i mogą awansować w dniu meczu. Niedobrany debiutant Ben Van Someren, który miał 17 odbiorów w ostatnim meczu przedsezonowym przeciwko Colts, jest nowym obrońcą i nie jest jeszcze gotowy, choć być może będzie mógł teraz grać w specjalnych zespołach.

Ponieważ oczekuje się, że Dean będzie pauzował przez kilka tygodni, Orły niemal na pewno umieści go w rezerwie z kontuzjami, co oznacza, że ​​będzie musiał opuścić co najmniej cztery mecze. To dałoby mu prawo do powrotu 15 października, kiedy Eagles zmierzą się z Jets w East Rutherford.

READ  Tiger Woods mówi, że „Greg Norman musi odejść”, aby zakończyć PGA Tour i zająć drugie miejsce w LIV Drewno tygrysie

Zatrudnienie Deana otworzyłoby miejsce w składzie na 53. miejsce i oznaczałoby, że Orły nie musiałyby nikogo zwalniać, aby zrobić miejsce Morrowowi (lub Evansowi, jeśli Orły zdecydują się pójść w tym kierunku).

Jeśli wypromują Morrowa, który rozegrał 46 meczów dla Raiders and Bears w latach 2017-2022, otworzy to miejsce dla Evansa w 16-osobowym składzie treningowym.

Cokolwiek się stanie, pozycja obrońcy pozostaje głównym zmartwieniem Orłów.

Ellis to niewybrany do draftu zawodnik trzeciego roku, który w niedzielę w New England zaliczył najwięcej czasu gry w swojej karierze — 34 snapy, większość z nich po kontuzji Deana. Cunningham nie był nawet na obozie przygotowawczym, dopóki Orły nie podpisały z nim kontraktu 6 sierpnia, a w niedzielę nie spisał się dobrze. Morrow przeszedł drogę od debiutanta do zwolnienia w końcowych wersjach, zanim trafił do drużyny treningowej Eagles. Evans nawet nie zdążył się przygotować, odkąd w styczniu zeszłego roku zaliczył 55 snapów w kończącym sezon zwycięstwie Falcons nad Buccaneers.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube