16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według nowego wydania DOOM: The Dark Ages zostanie ogłoszony w czerwcu przyszłego roku „wyłącznie”

Według nowego wydania DOOM: The Dark Ages zostanie ogłoszony w czerwcu przyszłego roku „wyłącznie”

Zdjęcie: ID Software, Bethesda

Następna część serii strzelanek pierwszoosobowych, DOOM, zostanie zaprezentowana w czerwcu przyszłego roku na Xbox Games Show.

Według Toma Hendersona z Insider Gaming ten nowy wpis będzie oficjalnie zatytułowany „Śmierć: ciemne wieki(dawniej o nazwie kodowej „Year Zero”) i uważa się, że jest to gra „inspirowana średniowieczem”.

Oto dokładnie, co miał do powiedzenia:

„W zeszłym roku usłyszałem już pierwsze szczegóły na temat kolejnej części serii DOOM, którą opisano dla mnie jako „inspirowany średniowieczem świat zagłady”. Rozpoczyna się „The Ages”. „Mrok” i „inspirowany średniowieczem” ukazuje żywy obraz dalszego rozwoju serii. Może wcześniej przyjrzymy się życiu Zabójcy Zagłady w średniowieczu?

Jest też Twierdzi, że tytuł będzie wydaniem „wieloplatformowym”.I Centrala Windowsa Jez Corden potwierdził ten raport, wyjaśniając, że nowa gra „przeznaczona jest także na PlayStation”.

Chociaż nie ma konkretnej wzmianki o wydaniu na Nintendo, Switch otrzymał wszystkie najważniejsze wpisy DOOM-a, w tym „niemożliwe porty” najnowszych tytułów i zawartości do pobrania.

Innymi słowy, jeśli ten rzekomo tytuł trafi w przyszłości na wiele innych platform, istnieje szansa, że ​​trafi na konsole nowej generacji Nintendo.

Nintendo oznajmiło, że w tym roku finansowym ogłosi ogłoszenie dotyczące następcy Switcha.

READ  5 powodów, dla których nie powinniśmy czekać, aż Apple ujawni iOS 17 na WWDC