5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pałac Kensington podaje, że Kate, księżna Walii, została hospitalizowana z powodu planowanej operacji jamy brzusznej

Pałac Kensington podaje, że Kate, księżna Walii, została hospitalizowana z powodu planowanej operacji jamy brzusznej

W środowym oświadczeniu Pałac Kensington podał, że księżna Walii Kate została hospitalizowana z powodu planowanej operacji jamy brzusznej. the Brytyjski królewski Oczekiwano, że pozostanie w szpitalu przez dziesięć do 14 dni.

W oświadczeniu nie określono celu operacji, stwierdzając, że Kate „ma nadzieję, że opinia publiczna zrozumie jej pragnienie zachowania jak największej normalności dla swoich dzieci oraz pragnienie, aby jej osobiste dane medyczne pozostały prywatne”.

Wkrótce po ujawnieniu tej wiadomości przez oficjalną rezydencję Kate i jej męża, księcia Walii Williama, Pałac Buckingham wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że ojciec Williama, Król Karol IIIW przyszłym tygodniu zostanie przyjęty do szpitala na operację leczenia powiększonej prostaty.

Pałac Buckingham stwierdził w swoim oświadczeniu: „Jak tysiące mężczyzn każdego roku król szuka leczenia przerostu prostaty. Stan Jego Królewskiej Mości jest łagodny i w przyszłym tygodniu zostanie przyjęty do szpitala na zabieg korekcyjny”, dodając, że król będzie kierował do szpitala. Odkładanie wystąpień publicznych „na krótki okres rekonwalescencji”.

W oświadczeniu Pałacu Kensington znalazły się przeprosiny Kate za konieczność przełożenia nadchodzących zaręczyn.

Brytyjska Kate, księżna Walii, uśmiecha się, przybywając na nabożeństwo kolędowe w Opactwie Westminsterskim w Londynie, 8 grudnia 2023 r.

Chrisa Jacksona/Pool/AFP/Getty


Pałac Kensington potwierdził CBS News, że Kate nie cierpi na raka i że William będzie opuszczał niektóre przyszłe zaręczyny, aby móc być z żoną.

Pałac Kensington powiedział, że „operacja zakończyła się sukcesem”, ale „w oparciu o aktualne zalecenia lekarskie” księżna Walii „jest mało prawdopodobne, aby wróciła do swoich obowiązków publicznych przed Wielkanocą”.

W oświadczeniu napisano, że Kate „nie może się doczekać jak najszybszego powrotu do jak największej liczby zaręczyn”.

Mąż Kate William, najstarszy syn króla Karola Następny w kolejce do tronu brytyjskiego.

William i Kate mają trójkę dzieci: 10-letniego księcia Jerzego, 8-letnią księżniczkę Charlotte i 5-letniego księcia Louisa.

Księżniczka jest ogólnie zdrowa i aktywna oraz lubi różnorodne sporty, ale przez trzy ciąże borykała się z nimi Niepowściągliwe wymioty ciężarnychciężką formę porannych mdłości, która uniemożliwiała jej uczestnictwo w królewskich wydarzeniach w tygodniach poprzedzających jej narodziny.

READ  Studenci Donda Academy z Kanye West pozostawili swoich sportowców w stanie zawieszenia