18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W tym tygodniu w Wrestlingu Kobiet: Pan Yes i Poland Reuse

Amerykanki odniosły niezwykły występ na Mistrzostwach Kadetów i Juniorów w Bon Am w zeszłym tygodniu w pięciodniowych zawodach w Ostbec w Meksyku. Wydarzenie to służyło również jako wydarzenie kwalifikacyjne w podnoszeniu ciężarów olimpijskich do Igrzysk Panamerykańskich Juniorów, które odbędą się w grudniu w Galle w Kolumbii, a osiem najlepszych drużyn w każdej kategorii wagowej zdobyło miejsce w Igrzyskach dla USA. Po jej zakończeniu Amerykanki zdobyły 17 medali, w tym 12 mistrzyń w dwóch kategoriach i zakwalifikowały się do Igrzysk Panamerykańskich w czterech z sześciu wag. W kategorii juniorów złote medale wywalczyły w finale Amani Jones (55 kg), London Houston (59 kg), Katarina Lange (65 kg), Lillian Friedas (72 kg) i Elena Mogoyt (76 kg). Od graczy zespołowych i fanów. Tytuł Bon Um kończy wspaniały sezon dla McGoya, który był w sezonie uniwersyteckim i poza nim, gdzie zdobył także tytuł krajowy dla North Central. Ważący 53 kg Jaslyn Galegos zabrał do domu srebro, a Alia Yates zdobyła brąz po porażce w pierwszej rundzie. Madeline Kubiki, 68 kg, startowała w dwóch kategoriach, zajmując piąte miejsce. Kobiety z Teamu USA zakwalifikowały się do grudniowych Igrzysk Panamerykańskich Juniorów w czterech lub sześciu wagach, z Jasleen Calgos (53 kg), Alią Yates (62 kg), Madeline Kubiki (68 kg) i Yeleną Mogoid (76 kg) kończącymi się w pierwszej ósemce. Samara Chavez finiszowała na 10. miejscu w wadze 50 kg, a Jennifer Choto była dziewiąta w wadze 57 kg i nie zakwalifikowała się do swojej wagi. Amerykańskie juniorki zdobyły także tytuł w wyścigach drużynowych, tracąc mistrzynie wagą 5/10 i zdobywając 176 punktów. Meksyk był drugi z 147 punktami, a Kuba był trzeci z 101 punktami. W kategorii kadetów Amerykanki wygrały siedem z 10 kategorii wagowych, pozostawiając nie mniej niż srebro w pozostałych trzech wagach. Złotymi medalistami zostali Gigi Brock (40kg), Emily Gonzalez (43kg), Brianna Gonzalez (46kg), Faith Cole (49kg), Jacqueline Dehni (53kg), Marisa Jimenez (61kg), Rose Cassiopei (73kg). Srebro do domu przywozi Alexis Janiac (57kg), Madeline Kubiki (65kg), Margaret Graham (69kg). Gonzalez awansował 3:0, dwa techniczne upadki i wszedł na szczyt etapu pinowego. Kubiki, startujący w kategoriach kadetów i juniorów, wywalczył medal w tej kategorii. Amerykański zespół kadetek zdominował wyścig z 235 punktami i zajął drugie miejsce w Meksyku ze 165 punktami. Brazylia jest na trzecim miejscu z 52 punktami. Złoty Medal Kubiki (68 kg) Piąta Lillian Friedas (72 kg) Złota Elena Mogoid (76 kg) Złota Kadetka Gigi Brock (40 kg) Złota Emily Gonzalez (43 kg) Złota Brianna Gonzalez (46 kg) Złota Jacklin (49 kg) Złota Technika Joniak (57 kg) Srebrna Marisa Jimenez (61 kg) Złota Madeline Kubiki (65 kg) Srebrna Margaret Graham (69 kg) Srebrna Róża Cassiope (73 kg) Złota

READ  Ustawodawcy wzywają Austina do przyspieszenia sprzedaży Abramsa do Polski

Mistrzostwa Panamerykańskie

Amerykanki odniosły niezwykły występ na Mistrzostwach Kadetów i Juniorów w Bon Am w zeszłym tygodniu w pięciodniowych zawodach w Ostbec w Meksyku. Wydarzenie to służyło również jako wydarzenie kwalifikacyjne w podnoszeniu ciężarów olimpijskich do Igrzysk Panamerykańskich Juniorów, które odbędą się w grudniu w Galle w Kolumbii, a osiem najlepszych drużyn w każdej kategorii wagowej zdobyło miejsce w Igrzyskach dla USA. Po jej zakończeniu Amerykanki zdobyły 17 medali, w tym 12 mistrzyń w dwóch kategoriach i zakwalifikowały się do Igrzysk Panamerykańskich w czterech z sześciu wag.

W kategorii juniorów złote medale zdobyli Amani Jones (55kg), London Houston (59kg), Katarina Lange (65kg), Lillian Freidas (72kg) i Elena McGoit (76kg), która przegrała w finale z „Ameryką!” Od graczy zespołowych i fanów. Tytuł Bon Um kończy wspaniały sezon dla McGoya, który był w sezonie uniwersyteckim i poza nim, gdzie zdobył także tytuł krajowy dla North Central. Ważący 53 kg Jaslyn Galegos zabrał do domu srebro, a Alia Yates zdobyła brąz po porażce w pierwszej rundzie. Madeline Kubiki, 68 kg, startowała w dwóch kategoriach, zajmując piąte miejsce.

Jaslyn Kalegos (53 kg), Alia Yates (62 kg), Madeline Kubiki (68 kg) i Yelena Mogoid (76 kg) zakwalifikowały się do grudniowych Igrzysk Panamerykańskich Juniorów w czterech lub sześciu kategoriach wagowych. Pierwsza ósemka. Samara Chavez finiszowała na 10. miejscu w wadze 50 kg, a Jennifer Choto była dziewiąta w wadze 57 kg i nie zakwalifikowała się do swojej wagi.

Amerykańska drużyna juniorek zdobyła tytuł w wyścigu, zrzucając mistrzynie do wagi 5/10 i zdobywając 176 punktów. Meksyk był drugi z 147 punktami, a Kuba był trzeci z 101 punktami.

W kategorii kadetów Amerykanki wygrały siedem z 10 kategorii wagowych, zajmując nie mniej niż srebro w pozostałych trzech wagach. Złotymi zwycięzcami zostali Gigi Brock (40 kg), Emily Gonzalez (43 kg), Brianna Gonzalez (46 kg), Faith Cole (49 kg), Jacqueline Dehni (53 kg), Marisa Jimenez (61 kg) i Rose Cassiope (73 kg). Srebro do domu przywozi Alexis Janiac (57kg), Madeline Kubiki (65kg), Margaret Graham (69kg). Gonzalez awansował 3:0, dwa techniczne upadki i wszedł na szczyt etapu pinowego. Kubiki, startujący w kategoriach kadetów i juniorów, wywalczył medal w tej kategorii.

READ  Laura „To the Moon” Tekst piosenki w języku angielskim

W wyścigu drużynowym amerykańskie kadetki dominowały z 235 punktami i zajęły drugie miejsce w Meksyku ze 165 punktami. Brazylia jest na trzecim miejscu z 52 punktami.

Jr. skończony
Samara Chavez (50 kg) 10. 10
Jaslin Galecos (53 kg) Srebrny
Amani Jones (55 kg) Złoto
Jennifer Choto (57 kg) była dziewiąta
Londyn Houston (59kg) Złoto
Alia Yates (62 kg) Brąz
Katrina Lange (65 kg) Złoto
Madeline Kubiki (68 kg) piąta
Lillian Freidas (72 kg) Złoto
Elena Mogoyt (76 kg) Złoto

Kadet skończony
Gigi Brock (40 kg) Złoto
Emily Gonzalez (43 kg) Złoto
Brianna Gonzalez (46 kg) Złoto
Faith Cole (49 kg) Złoto
Jacqueline Dehni (53 kg) Złoto
Alexis Joniak (57kg) Srebrny
Marisa Jimenez (61 kg) Złoto
Madeline Kubiki (65 kg) Srebro
Margaret Graham (69 kg) Srebro
Róża Kasjope (73 kg) Złoto

Polska otwarta

Ogólnie rzecz biorąc, dla kobiet z Team USA podczas Polish Open w Warszawie w zeszły weekend był to trudny tor, choć bez jasnych punktów. Brązowe zdobyli Amy Firenze (53 kg) i Forrest Molinari (68 kg), ale poza tym Amerykanki nie zajęły piątego miejsca, choć rywalizowały z czołowymi rywalkami światowej klasy.

Firenze wygrał mecz o brązowy medal 2-1 z Ekateriną Boleschuk z Rosji, a Molnori zdobył brąz w kategorii do 68 kg. Po tym, jak dwukrotny mistrz świata Mongolii i brązowy medalista olimpijski z 2012 roku Patchetsek pokonał Sorosonbolda w swoim pierwszym meczu 2-2, Molinari przegrał swój drugi mecz 8-2 z błogosławionym reprezentantem olimpijskim Nigerii. W meczu o brązowy medal Molinari przegrywał 4-2 w 30 sekund, broniąc upadku o 6:00 i pokonując dobrze udekorowanego Rosjanina Chana Velivę o brązowy medal.

Colston był bardzo bliski zdobycia brązu, tracąc 9-7 w ostatnich momentach swojej walki o brązowy medal z Rosjanką Marią Dumerekovą. Na 30 sekund przed końcem Rosjanie objęli prowadzenie 7-6, zdobywając jeden krok, a następnie ostatni spadek. Dyumrekova jest pięciokrotną światową medalistką. Colston pokonał dwukrotną srebrną medalistkę świata Emilię Wook z Rumunii 10-5, zapaśniczkę numer 1 funta poprzedniego dnia, dwukrotną mistrzynię świata i trzykrotną medalistkę olimpijską Marię Statnik z Azerbejdżanu.

READ  Sif N : Rezerwa przepustowości dla Bałtyku II i III w Polsce

W wadze 57 kg, po wygraniu swojego pierwszego meczu, złota medalistka olimpijska z 2016 roku Helen Maroulis przegrała dwa razy z rzędu, 13:0 do Nigerii Odunayo Adeguroi i Tetiany Kit 8-2 z Ukrainy. Adeguroy był brązowym medalistą Mistrzostw Świata 2019, a Kid był srebrnym medalistą Mistrzostw Europy 2019.

Ważąca 53 kg Heiden przegrała ciasno w swoim drugim meczu z polską olimpijką z 2016 r. Katarzyną Kravsic, brązową zwycięzcą imprezy, przegrywając w skali 6-6. Heaton nie dostał kolejnego meczu. Ważący 76 kg Diamond Guilford stracił swój brązowy medal 7-4 z Kanadyjską złotą medalistką olimpijską 2016 Ericą Weibe.

Drużyna USA jest czwarta z 68 punktami, następnie Ukraina ze 158 punktami, Rosja 122 i Polska 94.

Wyniki w stylu dowolnym kobiet w Ameryce
50 kg: Erin Colston (Wisconsin RTC / NYC)
Wygrana – Veronica Chicora (POL), jesień 4:32
Los – Maria Statnik (AZE), 10-0
Wygrana – Emilia Wook (ROU), 10-5
Los – Maria Dyumerekova (RUS), 9-7

53 kg: Amy FireSite (USOPTC / DMWC) – Brąz
Wygrana – Annika Wendl (Niemcy), 6-2
Los – Vinesh (Indie), jesień 1:15
Wygrana – Ekaterina Boleschuk (RUS), 2-1

53 kg: Ronna Heaton (Wisconsin RTC / Sunkist Kids)
Wygrana – Samantha Stewart (Kanada), 4-3
Los – Katarsina Kravsic (Polska), 6-6 w wagach

57 kg: Helen Maroulis (Nittani Lion WC / Sunkist Kids)
Wygrana – Diana Kenneth (Kanada), jesień 0:31
Los – Odun Adeguroi (Nigeria), 13-0
Los – Tetiana Kid (Ukraina), 8-2

62 kg: Jennifer Page (Nittani Lion WC / TMWC)
LOS – ANA PAULA CODINES Gonzalez (CAN), 9-0
Los – Ilona Prokopevnik (UKR), 16-4

68 kg: Forest Molinary (Sunkist Kids / TMWC) – brąz

Wygrana – Patschek Soranzanbold (Mongolia), 2-2 w skali
Przegrana – Błogosławieństwo 1 (Nigeria), 8-2
Wygrana – Khanum Veliva (Rosja), jesień 6:00

76 kg: Diament Guilford (USOPTC / DMWC)
Prawo – Online Rotor Phoen (GER), 5-0
Wygrana – Alain da Silva Ferreira (PRA), 12-1
Przegrana – Erica Vibe (CAN), 7-4