8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Avatar: Zwiastun The Way of Water przybliża nas do bicia serca

Avatar: Zwiastun The Way of Water przybliża nas do bicia serca

James cameron Awatar: Droga wodna Ma oficjalny zwiastun.

Dyrektor James cameron Spędził ponad dekadę, tworząc pierwszą z czterech planowanych kontynuacji swojego przebojowego filmu z 2009 r. obraz symbolu. Po raz pierwszy rzuciliśmy okiem na pierwszy z tych sequeli, Awatar: Droga wodna, w maju Z krótkim i oszałamiającym wizualnie zwiastunem, który pokazuje niekwestionowane umiejętności Camerona w budowaniu świata. Ale pomimo entuzjazmu dla wizualizacji, ogólna reakcja była nieco stłumiona. Być może teraz, gdy mamy pełny oficjalny zwiastun, nadchodzący film będzie bardziej podekscytowany.

tak jak my Wspomniałem wcześniejCameron napisał lekarstwo na obraz symbolu W 1994 roku miał to być kolejny duży projekt reżysera po tym, jak zakończył swój przebój kinowy Tytaniczny. Ale Cameron zdał sobie sprawę, że technologia pozwalająca na nakręcenie filmu, który sobie wymyślił, jeszcze nie istniała. Spędził kilka lat pracując nad opracowaniem tego, czego potrzebował, w tym zaawansowanego systemu kamer wirtualnych do bezpośredniego przechwytywania scen akcji. (Porównaj to z „dużym, potężnym silnikiem gry.”)

Ostatni film ustanowił nowe rekordy kasowe po jego premierze; To był najbardziej dochodowy film w historii Avengers: Koniec gry Krótko zajmował pierwsze miejsce w 2019 r. (Wersja chińska pojawiła się w marcu 2021 r.) obraz symbolu Krytycy byli w większości pozytywnie nastawieni, chwaląc osiągnięcia technologiczne, choć niektórzy zauważyli, że cierpiał na tym opowiadanie historii. Cameron konsultował się również z kilkoma naukowcami podczas projektowania świata dla Pandory (księżyca krążącego wokół gazowej gigantycznej egzoplanety zwanej Polifem w układzie Alfa Centauri A). obraz symbolu Został nominowany do dziewięciu Oscarów, ostatecznie zdobywając nagrodę za najlepszą reżyserię artystyczną, najlepsze zdjęcia i najlepsze efekty wizualne.

nawet wcześniej obraz symboluPo uwolnieniu Cameron miał nadzieję, że stworzy dwie serie, rozszerzając historię na inne księżyce Polifema. Pierwszy będzie zawierał Pandora’s Ocean i będzie zawierał materiał filmowy na dnie Rowu Mariańskiego z głębinową łodzią podwodną. Ale znowu potrzebował technologii, która jeszcze nie istniała – to jest do kręcenia podwodnych scen akcji.

Powiększenie / Jake Sully (Sam Worthington) przekazuje swoim potomkom kilka przydatnych umiejętności

YouTube / Studia XX wieku

Sam Worthington i Zoe Saldana ponownie wcielą się w rolę Jake’a Sully’ego i Neytiri. Jake postanawia na stałe połączyć się ze swoim awatarem pod koniec pierwszego filmu, aby być z Neytiri i założyć rodzinę na Pandorze. W oficjalnym podsumowaniu: „Film rozgrywa się ponad dekadę po wydarzeniach z pierwszego filmu, Awatar: Droga wodna Zaczyna opowiadać historię rodziny Sully (Jake i Netery oraz ich dzieci), towarzyszące im kłopoty, starania, jakie starają się zapewnić sobie nawzajem bezpieczeństwo, bitwy, które walczą o przetrwanie, i tragedie, które znoszą”.

Jimmy Flatters, Britannia Dalton i Trinity Place grają troje dzieci męża (Netyam, Lo-Ak i Tok), podczas gdy Jack Champion gra nastolatka imieniem Spider, który urodził się w sposób humanitarny i został uratowany i adoptowany przez parę. Sigourney Weaver (dr Grace Augustine), Stephen Lang (pułkownik Myles Quaritch) i Matt Gerald (Corporal Lyle Winfleet) również powrócą, chociaż wszyscy trzej ich bohaterowie pierwotnie zginęli. CCH Pounder powraca jako Mo’at, matka Neytiri i duchowa przywódczyni klanu Omaticaya.

Ten nowy zwiastun nie daje nam wiele, jeśli chodzi o szczegóły fabuły, ale Cameron zawsze wiedział, jak opowiedzieć fascynującą historię. Wiemy, że klan Sulli będzie musiał opuścić swój dom, gdy ludzie znów wywołają kłopoty na Pandorze. To prowadzi ich do szukania schronienia u podwodnego plemienia Na’vi, które początkowo niechętnie przyjmowało przybyszów, aby nie sprowadzić swojej „wojny” na inne plemię. Zwiastun pokazuje rodzinę Scully przystosowującą się do nowego otoczenia, pomimo pewnego stresu związanego z byciem „wyrzutkiem”. Ale kolejne starcie z ludźmi jest nieuniknione.

Awatar: Droga wodna W kinach 16 grudnia 2022 r. 3. Awatar (Został nakręcony jednocześnie z droga wodna) zaplanowano na 20 grudnia 2024 r.

Zdjęcie z aukcji autorstwa YouTube / 20th Century Studios

READ  „Usterka” Katy Perry w środku koncertu doprowadza fanów do szaleństwa