16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W nowym filmie Knives Out do obsady dołączy Jeremy Renner

W nowym filmie Knives Out do obsady dołączy Jeremy Renner

Ekskluzywny: Z trzecim sezonem Burmistrz Kingstown Po niedzielnym pożegnaniu Jeremy Renner znalazł swój kolejny duży projekt filmowy, ponieważ nominowany do Oscara aktor ma dołączyć do Daniela Craiga w filmie Netflix. Przebudzenie umarlaka: tajemnica noży.

Dołącza do nowych członków obsady: Kerry’ego Washingtona, Josha O’Connora, Cailee Spaeny, Glenna Close i Andrew Scotta, a Craig powróci jako światowej sławy detektyw Benoit Blanc i Rian Johnson jako reżyser. Johnson napisał także scenariusz i będzie producentem za pośrednictwem swojej wytwórni T-Street wraz z partnerem-producentem Ramem Bergmanem.

Szczegóły fabuły nie są znane. najnowsze zdjęcie, Szklana cebula: tajemnica noży, ukłonił się w 2022 r., a Craig powrócił jako Blanc. Film miał swoją premierę w serwisie Netflix po tym, jak streamer podpisał rekordową umowę o wartości 450 milionów dolarów na dwie kontynuacje, trzecią z serii.

POWIĄZANE: Kerry Washington dołącza do Daniela Craiga w „Wake Up Dead Man: The Mystery of Knives”

the Wyjmij noże Seria nie jest obca dostarczaniu zestawów wypełnionych gwiazdorską mocą i ta część nie jest wyjątkiem. Produkcja ma się rozpocząć w przyszłym miesiącu, a Netflix planuje wypuścić film w 2025 roku.

POWIĄZANE: Producenci „Burmistrza Kingstown” musieli wprowadzić zmiany w sprawie Jeremy’ego Rennera, który wciąż wraca do zdrowia

Jeśli chodzi o Rennera, ten projekt jest jego pierwszym projektem filmowym podpisanym po jego niesamowitym powrocie do zdrowia po niemal śmiertelnym wypadku spowodowanym opadami śniegu na początku 2023 r. Po wielu operacjach i niezliczonych godzinach rehabilitacji i fizjoterapii wróci do pracy Ponownie. Jego główna rola w przebojowym serialu Paramount+, burmistrz Kingstown, Premiera trzeciego sezonu zaplanowana jest na najbliższy weekend.

Reprezentuje go Centralna Organizacja Kontroli.

POWIĄZANE: „Burmistrz Kingstown”: Jeremy Renner walczy z rosyjską mafią w zwiastunie trzeciego sezonu