22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

This Is Us 6x15 Miguel

[VIDEO] „This Is Us” sezon 6, odcinek 15: „Miguel” — Jon Huertas

to myOd czwartego do ostatniego odcinka opowiadał historię Miguel Rivas start, środek I Koniec.

Rozdzierająca serce godzina ujawniła, że ​​cierpiąca na chorobę Alzheimera Rebecca w końcu żyje z drugim mężem, który w niezbyt odległej przyszłości cierpi na niewydolność serca. (Dla pełnego podsumowania Kim Roots, Kliknij tutaj.)

Zaraz po odcinku gwiazda serialu Jana Huertasaktóry został przedstawiony jako Miguel w odcinku 2 popularnego dramatu NBC, wydał oświadczenie dotyczące losu jego polaryzującej postaci.

Powiedział: „To był mój absolutny zaszczyt być częścią podróży Pearsona z tobą i chociaż mogliśmy popełnić błąd, teraz, gdy znasz już pełny obraz, czy możemy w końcu być zespołem Miguela?”

Tweetowi towarzyszyła wiadomość wideo od Huertasa. „Naprawdę trudno uwierzyć, że rozpoczęliśmy tę podróż sześć lat temu” – kontynuował. „To znaczy, spójrz, jak daleko zaszliśmy, ile historii zostało ujawnionych od tamtego czasu… i wiem, że możesz się odnieść, ponieważ życie rozwija się tak szybko i wiem, że wielu z nas, w tym ja, podjęło dużo komfortu w utożsamianiu się z podróżami. Pearson na pewnym poziomie. Cóż, to od Ciebie zależy, czy będziesz żyć pełnią życia, otoczony przez tych, których kochasz, i robiąc lemoniadę.

Co myślisz o ostatnim? to my? Czy jesteś dumnym członkiem #TeamMiguel? Obejrzyj wiadomość od fanów poniżej, a następnie kliknij komentarze i powiedz nam.

READ  aresztowanie aktora Josepha Gatta; Stosunek seksualny z domniemanym nieletnim – termin