30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

HBO anulowało „Narodziny dynastii Lakers” – ostateczny termin

HBO anulowało „Narodziny dynastii Lakers” – ostateczny termin

Zwycięski czas: Powstanie dynastii Lakersów Dobiegł końca.

Po niedzielnym finale drugiego sezonu twórca Max Borenstein potwierdził tę wiadomość w X.

„To nie jest zakończenie, o którym myśleliśmy”. on napisał. „Ale nic poza wdzięcznością i miłością”.

Dyrektor Sally Richardson Śledzone na Instagramie Dzięki „Kiedy dasz z siebie wszystko, nie będziesz żałować. Mam nadzieję, że spodoba ci się najnowszy odcinek @winningtimehbo Jestem pewien, że w przyszłości będę spędzać więcej godzin w telewizji i mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się wiele innych filmów, ale mogę powiedzieć, że w tej chwili jestem najbardziej dumny z pracy, jaką wykonaliśmy nad tym niesamowitym programem.

Sezon drugi Zwycięski czas Wrócił do HBO 6 sierpnia z łącznie 629 000 widzów w telewizji Max i linearnej. To był spadek z łask, biorąc pod uwagę, że w marcu 2022 r. pierwszy sezon obejrzało 901 000 widzów. Do maja tego roku finał pierwszego sezonu zgromadził 1,6 miliona widzów tego samego dnia. (Chociaż prawdopodobnie nie pomaga to, że sezon 1 prawdopodobnie również skorzysta na szumie marcowego szaleństwa, kiedy koszykówka jest już w centrum uwagi fanów.)

Serial HBO powstał na podstawie książki Jeffa Perlmana pt. Showtime: Magic, Kareem, Riley i dynastia Los Angeles Lakers z lat 80. Druga część programu skupiała się na okresie od finałów NBA w 1980 r. do 1984 r., a jej kulminacją był pierwszy profesjonalny mecz pomiędzy największymi gwiazdami tamtej epoki: Magic (Quincy Isaiah) i Larrym Birdem z drużyny Boston Celtics (Sean Patrick Small).

W zeszłym miesiącu Perlman w programie X błagał ludzi, aby obejrzeli drugi sezon. „Mówię wam, że przyszłość „Winning Time” wisi na włosku” – napisał Perlman na Twitterze. „Potrzebujemy widzów. Strajki są wyniszczające. Pomóżcie rozpowszechnić tę informację. Sezon 2 jest niesamowity. Ale… HBO stawia na #s” – napisał.

READ  Studenci Donda Academy z Kanye West pozostawili swoich sportowców w stanie zawieszenia

W rolach głównych występują Adrien Brody, John C. Reilly, Michael Chiklis i Jason Segel Zwycięski czas, wraz z Jasonem Clarke, Gaby Hoffman, Hadley Robinson, Devon Nixon, Solomon Hughes, Tamera Tomakele, Brett Cullen, Stephen Adly Guergis, Spencer Garrett, Molly Gordon, Joey Brooks, Delante D’Souza, Jemmell Atkins, Austin Aaron, McCabe Slay , Tomasz Man. Gillian Jacobs i Rob Morgan.

Producentami wykonawczymi są scenarzyści/współtwórcy Borenstein, Jim Hecht, Adam McKay, Kevin Missick, Scott Stevens i Rodney Barnes, a reżyserami są Sally Richardson, Whitfield i Jason Schumann.