25 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Verkata otwiera centrum inżynieryjne w Polsce

Verkata otwiera centrum inżynieryjne w Polsce

Vergada powiększa międzynarodowy zespół konstruktorów, aby wypełnić swoją misję stworzenia systemu operacyjnego dla świata fizycznego.

San Mateo w Kalifornii., 14 grudnia 2022 r /PRNewswire/ — Firma Vergada, lider w dziedzinie bezpieczeństwa i zarządzania budynkami korporacyjnymi zarządzanymi w chmurze, ogłosiła dziś otwarcie nowego centrum inżynieryjnego w Krakowie. Polska – W ciągu ostatnich dwóch lat otwarto ósme nowe biuro w Verkadzie.

„To nowe centrum jest ważnym rozszerzeniem naszego globalnego zespołu, ponieważ opracowujemy najnowocześniejsze produkty sprzętowe i programowe, które chronią ludzi i aktywa organizacji” — powiedział. Marcina Hunta, CTO firmy Vergada. „Jak my Polska– Oparte na wskaźnikach zespołu, które działają w kompleksowych systemach, w pełni posiadając produkty od pomysłu i projektowania po prototypowanie.

Zaprojektowane z myślą o prostocie produkty Vergada obejmują kamery bezpieczeństwa, kontrolę dostępu opartą na drzwiach, czujniki środowiskowe, alarmy, zarządzanie gośćmi i pocztą, zapewniając niezrównaną widoczność za pośrednictwem jednej platformy oprogramowania opartej na chmurze. Obecnie platformie zaufało ponad 14 000 firm na całym świecie, w tym ponad 100 firm z listy Fortune 500.

We wrześniu Vergada ogłosiła swoją decyzję 205 milionów dolarów Finansowanie serii D o godzinie pierwszej 3,2 miliarda dolarów Wycena podwaja wycenę z rundy finansowania Serii C styczeń 2019 r. Vergada zobowiązuje się do wykorzystania najnowszego kapitału do zatrudniania w różnych operacjach i kontynuowania ekspansji geograficznej – Engineering Hub Polska Dowód tego w działaniu.

Vergada rozpoczęła już proces rekrutacji Polska oraz zatrudnianie programistów oprogramowania układowego, inżynierów zaplecza, inżynierów oprogramowania wbudowanego i innych, aby dołączyli do zespołu. Sprawdź wolne stanowiska inżynierskie Tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów firmy Vergada i wpływu, jaki wywierają one obecnie na klientów, odwiedź stronę Tutaj.

O Vergadzie

Verkada to wiodąca platforma bezpieczeństwa fizycznego służąca do ochrony ludzi i majątku przy jednoczesnym poszanowaniu prywatności. Sześć linii produktów firmy Verkada, zaprojektowanych z myślą o prostocie — kamery do monitoringu wideo, kontrola dostępu, czujniki środowiskowe, alarmy, zarządzanie gośćmi i zarządzanie pocztą — zapewnia niezrównane bezpieczeństwo budynków dzięki zintegrowanej, bezpiecznej platformie oprogramowania opartej na chmurze. Ponad 14 000 organizacji w 63 krajach na całym świecie zaufało Vergada jako swojej fizycznej warstwie bezpieczeństwa w zakresie łatwego zarządzania, inteligentnej kontroli i skalowalnych wdrożeń. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.verkada.com.

READ  Polska ma bilet do elity hokeja na lodzie

Źródło Vergata