13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tyler „Ninja” Blevins ujawnia swoją diagnozę raka

Tyler „Ninja” Blevins ujawnia swoją diagnozę raka

Streamer Tyler „Ninja” Blevins ujawnił, że zdiagnozowano u niego czerniaka, rodzaj raka skóry.

Blevins (32 l.), właściciel najpopularniejszego kanału na Twitchu z ponad 18,8 milionami obserwujących, ujawnił diagnozę w… Oświadczenie na Twitterze/X Po tym jak okazało się, że pieprzyk usunięty ze stopy był nowotworowy. Blevins powiedział, że lekarze są „optymistami”, biorąc pod uwagę, że chorobę wykryto we wczesnym stadium. „Jestem wdzięczny za nadzieję, że udało się to wykryć wcześnie, ale proszę potraktować to jako test PSA do kontroli skórnej” – dodał Blevins.

Tylera „Ninja” Blevinsa. Źródło obrazu: fotografia: Dennis Trusillo/Getty Images dla Amazon Crown Channel.

Oto pełne oświadczenie Ninja:

„Cóż, nadal jestem trochę zszokowany, ale chcę cię poinformować. Kilka tygodni temu poszłam do dermatologa na coroczne badanie skóry/pieprzyka, które Jess zaplanowała dla mnie zapobiegawczo. Na spodzie mojej stopy pojawił się pieprzyk. i na wszelki wypadek chcieli go usunąć. „To nawrót czerniaka, ale są optymistami, że wyłapaliśmy go we wczesnym stadium. W pobliżu pojawiła się kolejna ciemna plama, więc dzisiaj to zbadali i usunęli większy obszar wokół czerniaka we ma nadzieję, że pod mikroskopem zobaczą wyraźne, nienowotworowe krawędzie i będziemy wiedzieć, że je mamy.” Jestem wdzięczny za nadzieję, że uda mi się to wcześnie wykryć, ale proszę potraktować to jako publiczny test kontroli skóry.

Ninja stał się prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną postacią w branży streamingu, grając w Fortnite na Twitchu od końca 2017 roku. Od tego czasu odważył się wyjść ze sfery gier wideo, aby stać się główną gwiazdą samą w sobie, występując w programach telewizyjnych i innych mediach.

the NHS Opisuje czerniaka jako formę raka skóry, który może rozprzestrzenić się na inne części ciała i radzi ludziom, aby uważali na słońcu i stosowali filtry przeciwsłoneczne. Nowy pieprzyk lub zmiana w istniejącym pieprzyku może być oznaką raka skóry.

READ  Brooklyn Beckham i Nicola Peltz biorą ślub na weselu pełnym gwiazd

Źródło obrazu: fotografia: Dennis Trusillo/Getty Images dla Amazon Crown Channel

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].