24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raport: Dwukrotny zdobywca nagrody Cy Young Award Blake Snell zgadza się na 2-letni kontrakt z Giants po 3 sezonach w Padres

Raport: Dwukrotny zdobywca nagrody Cy Young Award Blake Snell zgadza się na 2-letni kontrakt z Giants po 3 sezonach w Padres

Bardzo długi sezon wakacyjny dla Blake'a Snella wreszcie dobiegł końca. (Sean M. Havey/Getty Images)

Blake Snell opuszcza San Diego i udaje się do San Francisco.

Według doniesień dwukrotny zwycięzca Cy Young zgodził się na dwuletni kontrakt z Giants o wartości 62 milionów dolarów, kończący trzyletni sezon w Padres i niepewną długą kadencję. Sieć MLB Po raz pierwszy zgłoszone przez Johna Heymana Nowości w poniedziałek. Według wielu raportów, Snell Posiada możliwość rezygnacji z subskrypcji Po jednym sezonie.

Transakcja zostaje zawarta zaledwie 10 dni przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego i stanowi zakończenie wyczerpującej darmowej agencji Snella z agentem Scottem Borasem. Snell był czwartym wolnym agentem na liście 25 najlepszych agentów Yahoo Sports wchodzących w skład tej zimy. dla każdego wiele raportów, Zainteresowaniem Snellem byli także Houston Astros, New York Yankees i Los Angeles Angels, ale ostatecznie wylądował on w San Francisco.

[Join or create a Yahoo Fantasy Baseball league for the 2024 MLB season]

Czy Snell utrzyma formę Cy Younga?

Snell (31 l.) kończy odradzającą się kampanię, dzięki której zdobył swoją drugą w karierze nagrodę Cy Young Award. Odnotował najlepszy w NL 2,25 ERA wraz z 1,189 WHIP i 234 strikeoutami w 180 rundach w 2023 roku. Jego 5,9 strikeoutów dozwolonych na dziewięć inningów było najlepszymi w NL.

Snell ma czteroboiskowy arsenał oparty na szybkiej piłce z lat 90., używanej do wyprowadzania ataków za pomocą suwaka plus, podkręconej piłki i zmiany. Jego wysoki wskaźnik trafień pozwolił mu zminimalizować szkody w zeszłym sezonie, mimo że pozwolił na 99 spacerów w Holandii.

Jego ostatni sezon w ERA był jego najlepszym od poprzedniego sezonu w Cy Young, który miał miejsce w drużynie Tampa Bay Rays w 2018 r. W tym samym roku uzyskał najlepszy w karierze wynik ERA na poziomie 1,89.

READ  Padres Rally z 5 rundami, aby pokonać Cubs

Kontrola snu lub jej brak może czasami powodować problemy. Wśród Cy Youngs miał dwa sezony z ERA powyżej 4 – 4,29 w 2019 r. i 4,20 w 2021 r. – ale w najlepszej formie jest jednym z najbardziej przytłaczających miotaczy w baseballu. Zapewniłby znaczącą przewagę na szczycie rotacji San Francisco u boku Logana Webba, a jego transfer zakończył imponujący sezon dla Giants, który obejmował także dodanie do składu Jorge Solera, Jung Ho Lee i Matta Chapmana.

Giants pozyskali tej zimy trzech z 10 najlepszych wolnych agentów w lidze MLB.  (Tylar Seifert/Yahoo Sports)Giants pozyskali tej zimy trzech z 10 najlepszych wolnych agentów w lidze MLB.  (Tylar Seifert/Yahoo Sports)

Giants pozyskali tej zimy trzech z 10 najlepszych wolnych agentów w lidze MLB. (Tylar Seifert/Yahoo Sports)

Rozpoczyna się nowa era dla Padres

Odejście Snella z San Diego sygnalizuje wysiłki zespołu mające na celu zmniejszenie wynagrodzeń po tym, jak Padres dokonali w ostatnich sezonach kilku głośnych przejęć pod wodzą zmarłego właściciela Petera Seidlera. Wkrótce po wymianie za Snella w 2020 roku Padres zawarli umowę z innym debiutantem All-Star, Yu Darvishiem. W ostatecznym terminie handlu w 2022 r. wymienili wieloletniego kandydata na MVP Juana Soto, a następnej zimy podpisali kontrakt z graczem All-Star Xanderem Bogaertsem na 280 milionów dolarów jako wolny agent.

Ci gracze dołączyli do składu, który obejmował już wschodzącą gwiazdę Fernando Tatisa Jr. i All-Star Manny Machado i zostali stworzeni, aby rywalizować o swoje pierwsze World Series w San Diego. Padres awansowali do NLCS w 2022 r., zanim rozczarowująca kampania 82-80 w 2023 r. nie dotarła do posezonu.

Padres nadal spodziewają się wystawienia konkurencyjnego składu w 2024 roku i mogą powalczyć o dziką kartę. Jednak jego dni pod rządami Seidlera – który zmarł w listopadzie – wydają się być przeszłością.