18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzywyrazowy „Hack” daje użytkownikom Twittera niebieskie znaczniki za darmo – ale jest pewien haczyk

Trzywyrazowy „Hack” daje użytkownikom Twittera niebieskie znaczniki za darmo – ale jest pewien haczyk

Od pewnego czasu CEO Twittera, Elon Musk, lubi opowiadać ludziom, którzy narzekają na zmiany na platformie Zapłać 8 $ W przypadku ich „zweryfikowanych” niebieskich znaczników właśnie tam spadają przychody z reklam w witrynie. Nowy „hack” dał ludziom sposób na przyznanie sobie niebieskiego kleszcza za darmo, jeśli chcieli być kojarzeni z płaceniem za kleszcza, co robi wiele celebrytów NIE.

„Hack” jest prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać słowa „Former Blue Selection” w swoim biografii, a pojawi się niebieski haczyk, podobnie jak magia lub Candyman.

Sztuczka, którą ma IFLScience Niektórzy Aby pracować z wcześniej zweryfikowanymi użytkownikami w starym systemie niebieskiego skrótu, wydaje się, że nie działa to w przypadku użytkowników, którzy nigdy nie zostali zweryfikowani.

Istnieją również doniesienia z niektórych byłych rachunków niebieskich czeków, że niebieski znacznik pojawia się za każdym razem, gdy edytują swoje CV, zanim wkrótce potem znika. To nie zadziałało, gdy wypróbowaliśmy to na koncie osobistym, ale zadziałało, gdy zmieniliśmy biografię na Konto IFLScience na Twitterze. Bardziej sensowne byłoby jednak ustalenie, dlaczego wystąpił błąd, ponieważ uruchamianie niebieskich kontroli przez powtarzanie niedozwolonej frazy w CV jest mało korzystne. Starzy, zweryfikowani użytkownicy pozostają odrębny Z innych kont w kodzie Twittera, chociaż niebieski czek jest ukryty. Zmiana biosu może być przyczyną krótkiego błędu.

Kleszcz wydaje się znikać bardzo szybko, ale jest to ostatni z długiej linii kleszczy Okropne błędy które pojawiły się na Twitterze od czasu przejęcia władzy przez Muska, wprowadzając gruntowne zmiany w harmonogramie, algorytmie i systemie weryfikacji zredukowany zespół.

READ  Musk's X opóźnia dostęp do treści w Reuters, NY Times i konkurentach w mediach społecznościowych