25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzy akta kapitałowe dotyczące upadłości: raport

Trzy akta kapitałowe dotyczące upadłości: raport

Firma inwestycyjna Crypto Three Arrows Capital, znana również jako 3AC, złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości na podstawie rozdziału 15 w piątek, Bloomberg Zostało to zgłoszone.

Podczas gdy Nie niespodziewaneWedług platformy analitycznej Nansen, ta wiadomość przynosi haniebny koniec dziesięcioletniej firmie, która jeszcze w marcu zarządzała aktywami o wartości 10 miliardów dolarów.

Rozdział piętnasty Upadłość umożliwia współpracę między międzynarodowym i amerykańskim systemem sądowym i jest zwykle składana w celu ochrony majątku dłużnika.

Nagranie pojawiło się kilka godzin po Voyager Digital Przestań handlować i wycofaj się, powołując się na niespłacone pożyczki Three Arrows na łączną kwotę 646 milionów dolarów. Voyager wyemitował trzy akcje za domyślne powiadomienie w poniedziałek.

W środę sąd na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych nakazał funduszowi: moja klasa z powodu niemożności spłaty zadłużenia. i Władza Monetarna Singapuru Three Arrows otrzymał w czwartek naganę za dostarczanie „fałszywych informacji” i „dezinformację”.

Przed upadłością Three Arrows Capital znany był z licznych inwestycji w projekty związane z kryptowalutami. Założona w 2012 roku przez Su Zhu i Kyle Davies, firma promuje pozycje w kilku największych projektach i firmach kryptograficznych: BitcoinA EthereumA SolanaA Axi Nieskończonośći BlockFi.

Firma straciła prawie 200 milionów dolarów, kiedy straciła Do Kwon Stabilność arytmetyczna UST W maju uległ destabilizacji i stracił na wartości. BitMEX, FTX i Deribit zlikwidowały od tego czasu swoje pozycje 3AC.

Gdy trzy strzały opadają, oczy zwracają się do podobnie burzliwy Celsjuszco jest powiedziane Przygotowanie do złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości.

Chcesz zostać ekspertem od kodowania? Uzyskaj najlepsze możliwości odszyfrowywania bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Otrzymuj największe wiadomości o kryptowalutach + cotygodniowe raporty i nie tylko!