25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bitcoin zobaczy „długą bessę”, mówi inwestor, którego cena BTC utknęła na poziomie 19 000 USD

Bitcoin zobaczy „długą bessę”, mówi inwestor, którego cena BTC utknęła na poziomie 19 000 USD

Bitcoin (BTCNie udało się odrobić ostatnich strat z 2 lipca, ponieważ inwestorzy szykują się na kontynuację stagnacji cenowej.

1-godzinny wykres świecowy BTC/USD (Bitstamp). Źródło: TradingView

„Przyspieszenie trendu spadkowego” nadal obowiązuje

informacje z Cointelegraph Markets Pro A TradingView Kurs BTC/USD był słabo śledzony, ponieważ w weekend obniżył się do poziomu 19 000 USD.

Tydzień handlowy na Wall Street zakończył się bez niespodzianek, a amerykańskie akcje praktycznie stagnowały, co dało niewielki impuls do zmienności kryptowalut. Indeks dolara amerykańskiego lub DXY, nowy od A egzamin POWTÓRKA Od dwudziestoletniego szczytu zabrakło mu pary, by otoczyć 105 punktów.

Wykres świecowy indeksu dolara amerykańskiego (DXY). Źródło: TradingView

Dane dotyczące historii zamówień z największej na świecie giełdy Binance pokazały, że Bitcoin/USD utknął między kupnem i sprzedażą płynności w pobliżu ceny spot, zapewniając brak zmienności, dopóki inwestorzy nie zaczną manewrować lub znacznie dodadzą do ofert lub zleceń.

Dane księgi zamówień BTC/USD (Binance). Źródło: Wskaźniki materiałowe

Po oddaleniu perspektywy nie wydawały się bardziej optymistyczne dla byków.

W przypadku popularnego konta handlowego Altcoin Sherpa obecne warunki obiecywały przedłużony okres niezainspirowanej wydajności Bitcoin, który może trwać do 2022 roku.

„Po znalezieniu dna minie miesiące, zanim odłupią się i spiętrzyją”. Powiedzieć Obserwatorzy na Twitterze.

„A dno może nie nadejść nawet przez kilka miesięcy od dzisiaj. IMO strzeż się długiej bessy.”

Ten sentyment powtórzył trader i analityk Rekt Capital, który argumentował, że Bitcoin nie osiągnął jeszcze nowych minimów makro ani nie zaczął się konsolidować.

„Smakuj siebie. Zamów Bitcoina w chłodni. Usiądź dobrze”, Checkmate, główny analityk łańcucha w firmie badawczej Glassnode dodany.

READ  Szwedzki rząd spodziewa się gwałtownego spadku PKB

Czy wzrost wolumenu będzie kiedyś echem 2018 roku?

Następny tydzień lub dwa może być najniższy w tym cyklu, a jednocześnie daje pewną nadzieję dla tych, którzy martwią się, że do dna dzielą nas jeszcze miesiące.

Związane z: Analiza cen 7/1: BTC, ETH, BNB, XRP, ADA, SOL, DOŻA, KROPKA, LEO, SHIB

w Motyw Twittera Tego dnia ekonomista, trader i przedsiębiorca Alex Krueger zauważył, że wolumen denominowany w bitcoinach osiągnął w zeszłym miesiącu najwyższy poziom w historii.

„Zasadą jest, że wolumen obrotu jest najwyższy, gdy rynki się poddają” – wyjaśnił.

Dodał, że na bessie w 2018 r. najwyższy w historii wolumen miał miejsce na kilka tygodni przed dołem ceny i jeśli ten czas będzie podążał za trendem, lipiec może być lokalizacją kolejnego dnia.

Wcześniej Rekt Capital miał kłócić się Wolumen po stronie kupującej nie był wystarczająco silny, aby utrzymać nową podwyżkę cen w dłuższej perspektywie, a także Atrakcja wolumen porusza się w 2018 roku.

Opinie i opinie wyrażone tutaj są wyłącznie opiniami autora i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy Cointelegraph.com. Każda inwestycja i ruch handlowy wiąże się z ryzykiem, przy podejmowaniu decyzji powinieneś przeprowadzić własne badania.