31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trylogia Final Fantasy 7 Remake będzie „powiązana” z Advent Children

Trylogia Final Fantasy 7 Remake będzie „powiązana” z Advent Children

Zdjęcie: Dział studia fotograficznego Square Enix

Akcja filmu rozgrywa się dwa lata po kulminacyjnych wydarzeniach z oryginalnej gry Final Fantasy VII oraz, dla graczy oldschoolowych, filmu komputerowego z 2006 roku. Final Fantasy VII: Dzieci Adwentu To wszystko, co mieliśmy na drodze do zamknięcia, jeśli można to tak nazwać. Oszałamiający wizualnie, choć pozbawiony narracyjnego znaczenia, zawierał szalone sekwencje akcji To wciąż niewiarygodne dzisiaj. Fakt, że remake Final Fantasy VII odniósł sukces jako grywalna gra Advent Children, jest świadectwem tego, jak dobrze jest obecnie.

Nie powinno więc być zaskoczeniem, że legendarny projektant Square Enix, Tetsuya Nomura, myślał o Advent Children. Nomura pracował nad oryginalnym FF7 l jako projektant potworów, a następnie wyreżyserował Advent Children (a także Kingdom Hearts), więc panuje tu zabawna spójność. Teraz, jako reżyser remake’u Final Fantasy VII, Rebirth i niezatytułowanej jeszcze trzeciej części, Nomura potwierdził coś, o czym fani marzyli od lat.

W obszernym wywiadzie z Stróż„Jeśli zagrasz do końca” – powiedział Nomura [of the trilogy]zostanie połączone [to Advent Children]Więc nie musisz się tym martwić.”