24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Troy Aikman zamierza opuścić Foxa, aby wziąć udział w „Monday Night Football”

Troy Aikman zamierza opuścić Foxa, aby wziąć udział w „Monday Night Football”

The Post dowiedział się, że oczekuje się, że Hall of Famer Troy Ekman odejdzie z Fox Sports, aby zostać głównym analitykiem w „Monday Night Football” ESPN.

Według źródeł, umowa Aikmana zostanie zawarta na pięć lat z ESPN, a jego roczna pensja ma zbliżyć się lub przekroczyć 17,5 miliona dolarów kontraktu Tony’ego Romo rocznie. Umowa nie została jeszcze podpisana, ale zbliża się do końca.

ESPN odmówił komentarza.

Sejsmiczne posunięcie Ekmana zdestabilizuje NFL Free Television Agency. Już poza sezonem, prawdopodobnie kontrakt Michaelsa Najlepszy gracz NFL wszech czasówzabrakło NBC.

77-letni Michaels był w kolejce do jardów w swoich negocjacjach, aby być głównym głosem w grze, gdy Amazon Prime Video rozpoczął swoją wyłączną relację z „Friday Night Football”. Michaels miał nadzieję, że Aikman dołączy do niego w czwartek wieczorem.

Chociaż trener Rams, Sean McVeigh, powiedział, że w tym roku pozostanie na uboczu, Amazon Może poważnie wpaść mu w twarzWedług źródeł. Toma Brady’ego nie można w pełni zaliczyć do kandydata, ale trzeba podkreślić, że nie wykazał się chęcią pracy na stoisku.

Troy Aikman był bliski opuszczenia Foxa, aby uzyskać umowę na dołączenie do „Monday Night Football” ESPN.
Lis

W skład ESPN wchodzą obecnie Steve Levy, Louis Reddick, Jr. i Brian Grace jako kapitanowie drużyny „Monday Night Football”. W ciągu najbliższych kilku lat ESPN będzie miał rozszerzenie rozgrywek NFL od 18 do 25 lat. Będą potrzebować wielu załóg, aby ich wezwać.

Podczas gdy ESPN rozważa wyścig w Michaels – jeszcze tego nie zrobił – istnieje inna szalona możliwość.

Z Joe Buckiem w przyszłym roku, źródła podają, że ESPN może spróbować wyrwać Bucka z Foxa. Buck nazywa również World Network Championship. Fox będzie musiał wyrazić zgodę Bucka, jeśli chce wyjść wcześniej.

Troy Aikman ESPN Poniedziałkowa noc piłka nożna
Steve Levy, Louis Redick i Brian Grace to obecnie zespół transmitujący „Monday Night Football”.
AP

Tymczasem Fox ma ziejącą dziurę nad zespołem telewizyjnym nr 1 z dwoma Super Bowls w ciągu najbliższych trzech lat. Jednak w ostatnich latach Fox dodał głębię do puli analityków NFL.

READ  Scott Henderson z Trail Blazers i Amin Thompson z Rockets nie zagrają w Lidze Letniej z powodu kontuzji

Według źródeł, firma rozważy swoich analityków nr 2, Grega Olsena, McVeigha i Seana Paytona, i prawdopodobnie spróbuje zamienić się na Drew Press z NBC. Brees, który jest w studiu NBC, jest Również kandydat na Amazon W czwartkowe wieczory.

Fox będzie również czekać, jeśli pojawi się tajemniczy kandydat, ktoś, kto jest teraz niejasny. Fox również byłby zainteresowany Bradym, ale gdyby sieć nie pasowała do ESPN Aikmana, wydaje się niemożliwe, by uwierzyć, że trafiłaby do stratosfery, która wymagałaby nawet przynęty Brady’ego.

Podobnie jak Peyton Manning, Brady będzie mógł wybrać, kiedy i czy chce być w budce. W ciągu najbliższych trzech lat Manning i jego brat Ellie będą transmitować 10 programów telewizyjnych, głównie przez Zoom. Noworoczna edycja Manningcastu na ESPN2 Night Games w poniedziałek została dobrze przyjęta.

Prawie dwa lata temu, w lutym 2020 r., umowa Romo z CBS została zawarta na 10 lat i 180 milionów dolarów Zmienił branżę analityka NFLbo był najbogatszy w historii.

Ekman był w kabinie znacznie wyższy od Romo. Według źródeł, przed poprzednim sezonem Aikman wykorzystał dźwignię, którą musiał, aby ta nowa umowa była możliwa.

Miał przerwę w kontrakcie, w której mógł powiedzieć, że w tym sezonie nie będzie grał w „czwartkową nocną piłkę nożną”. Korzystając z tej dźwigni, Fox zgodził się dać Aikmanowi czteroletnie przedłużenie w wysokości 13,2 miliona dolarów rocznie, jak podają źródła.

W kontrakcie była ostatnia klauzula – Ekman może wycofać się po tym sezonie, jeśli ma zdobyć większy i lepszy kontrakt, podają źródła.

Przez ostatni rok Aikman flirtował z odejściem. Mów otwarcie o perspektywie wyjazdu do Amazona.

W końcu ESPN, które od lat próbowało znaleźć swoje najlepsze stoisko, pokazało się najlepiej.

Nowa umowa Aikmana będzie obowiązywać podczas Super Bowl 61 w 2027 roku. To nie przypadek, ponieważ mecz będzie transmitowany w telewizji ABC/ESPN. Następne pytanie brzmi: kto będzie partnerem Aikmana?

READ  Odkrywanie Houston: Cyklony w centrum uwagi w 10 najlepszych pojedynkach z Cougars - CycloneFanatic.com