24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Rosnąca wiara” pozostawi odważnych

„Rosnąca wiara” pozostawi odważnych

Z biegiem czasu wygląda na to, że Braves i Freddie Freeman mogą zmierzać do rozłamu.

Po doprowadzeniu pierwszego poważnego człowieka Atlanty do jego pierwszego tytułu mistrzowskiego od 1995 roku, nowa dekada urosła z nieuniknionego do znaku zapytania. Ten sentyment wzrósł dopiero w środę dzięki Busterowi Olneyowi z ESPN wspomniany „Rosnące przekonanie”, że Freeman wyląduje poza Atlantą.

„Podejrzewam [the Braves] „Porusza się szybko, aby wybrać alternatywę i przejść do przodu, aby ominąć rozmowę” – powiedział Olneyowi jeden z dyrektorów.

Ponieważ wolna agencja jest obecnie zawieszona z powodu zamknięcia, będziemy musieli poczekać i zobaczyć, co się stanie, ale mówi się, że obie strony są rozdzielone w ramach umowy, przy czym Freeman stara się o sześć lat, a Braves podobno oferują pięć za 135 milionów dolarów.

Freddy Freeman może w końcu zostawić Braves, aby podpisać się gdzie indziej.
AP

„Nie rozmawiałem z Freddym od jakiegoś czasu, ale jestem pewien, że może być trochę sfrustrowany, ponieważ nie zdarzyło się to podczas wiosennego treningu w zeszłym roku” Powiedział w zeszłym tygodniu w meczu 92,9. „Ale faktem jest, że nie mamy żadnych fanów na trybunach. Mamy właścicieli, którzy nie wiedzą, gdzie będą przychody pod koniec roku i może trochę się wytrzymują. Podsumowując, ja Pomyśl, że Freddy zanim wszystko zostanie powiedziane i zrobione, będzie grał tam, gdzie chce grać.

„Wiem, że jest facetem z Zachodniego Wybrzeża. Wiem, że ma dom w Atlancie. Ale Freddy, gdyby chciał grać dla Atlanta Braves, grałby z Atlanta Braves. Na tym zostawię”.

Yankees należą do zespołów, które mogą skorzystać na Freemanze, jeśli opuści Atlantę.

Po spędzeniu kariery z Braves i zdobyciu tytułu w 2021 roku taki wynik wydawał się do niedawna mało prawdopodobny. Ponieważ sezon baseballowy wciąż jest zamrożony, decyzja nadejdzie dopiero w czasie.