30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trener Patriots Bill Belichick bardzo dobrze wypowiada się o QB Mac Jonesie

Trener Patriots Bill Belichick bardzo dobrze wypowiada się o QB Mac Jonesie

Mike’a Reese’aPisarz pracowniczy ESPN4 września 2023 o 12:13 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

Czy Patriots zostali już skreśleni z listy drużyny play-offowej?

Dan Orlovsky i Harry Douglas dzielą się swoimi przewidywaniami dla Patriots na ten sezon, a na pierwszym miejscu znajdują się Christian Gonzalez i Ezekiel Elliott.

Foxborough, Massachusetts – Trener New England Patriots Bill Belichick pochwalił postęp rozgrywającego Maca Jonesa przed niedzielnym meczem otwierającym sezon przeciwko Philadelphia Eagles, pozostawiając jednocześnie otwarte drzwi do ustalenia, kto może być jego najlepszym rezerwowym.

„Mack miał dobry sezon i naprawdę dobry obóz” – powiedział Belichick na poniedziałkowej wideokonferencji. „Rozumie atak – jak on działa, jak zaangażować w grę kolegów z drużyny, jak pomóc im być produktywnym. Miał tutaj naprawdę dobry okres; przez cały czas był konsekwentny”.

Belichick powiedział także WEEI Sports Radio, że Jones jest w „doskonałej kondycji fizycznej”, „poczynił znaczną poprawę w zakresie czytania, podejmowania decyzji i wyczucia czasu” oraz że „nie może się doczekać sezonu z Mackiem”.

To były kluczowe słowa pochodzące od Belichicka, który na początku zgrupowania zauważył, że każdy zawodnik w składzie – w tym Jones – walczył o rolę wyjściowego składu.

Jak się okazało, w zeszłym tygodniu Belichick pozostawił tylko Jonesa na pozycji rozgrywającego w początkowym 53-osobowym składzie zespołu, rezygnując ze swoich głównych zawodników, Billy’ego Zappe i niewybranego wolnego agenta Malika Cunninghama.

Dzień później Patriots sprowadzili Zappiego i Cunninghama z powrotem do składu treningowego, a w poniedziałek Belichick po raz pierwszy publicznie wyjaśnił swoje zdanie na temat Zappiego, mówiąc: „Wszystkie decyzje dotyczące składów opierają się na tym, co uważamy za najlepsze dla naszej drużyny piłkarskiej, więc składa się na to wiele rzeczy. „Jesteśmy zachwyceni obecnością Billy’ego, który będzie nadal z nim współpracował, a on nadal wierzy, że jest dobrym graczem i młodym człowiekiem, który się rozwija”.

Patriots poprosili także o zwolnienie z drużyny Carolina Panthers rozgrywającego drugiego roku Matta Corrala, co umieściło go w 53-osobowym składzie.

Chociaż Corral pod względem technicznym wyprzedza Zappe na wykresie głębokości, będąc w 53-osobowym składzie, Belichick powiedział, że nie jest pewien, czy Corral będzie gotowy na obowiązki nr 2 w pierwszym meczu.

„Nie jest jeszcze na boisku, więc zobaczymy” – powiedział Belichick przed poniedziałkowym treningiem zespołu.

„Matt był dostępny, dodamy go do grupy i zobaczymy, jak wszystko pójdzie. Bazując na tym, co widzieliśmy w Karolinie i powrocie do kręcenia filmów w college’u w Mississippi, jest to zawodnik, z którym chcieliśmy pracować”.

Patrioci mają możliwość wyniesienia Zabiego ze składu treningowego na niedzielny mecz otwierający jako opcję nr 2, co da Corralowi więcej czasu na poznanie systemu drużyny. Zgodnie z nowymi przepisami NFL dotyczącymi rozgrywających trzeciej linii, Zappe musi zostać zapisany do 53-osobowego składu – a nie wyniesiony ze składu treningowego – aby Corral mógł wskazać opcję awaryjną nr 3 i nie wliczać się do maksymalnej liczby 47 zawodników w meczu -dzienny skład.

READ  Anioły, Diamentowe Grzbiety, Czerwone i Tygrysy sprzeciwiają się podwyżce luksusowego MLB - The Athletic