3 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracze Starfield już tworzą wszystkie kultowe statki science fiction, jakich można się spodziewać

Gracze Starfield już tworzą wszystkie kultowe statki science fiction, jakich można się spodziewać

W miarę jak gracze Starfield korzystają z wczesnego dostępu, zapoznają się z potężną mechaniką tworzenia statków w grze – z przewidywalnymi wynikami.

Wczesne kreacje wzorowane są na słynnych statkach kosmicznych z całego uniwersum science fiction TikToker Spectrexgaming stoi na czele dobrze prosperującej społeczności twórców statków Starfield.

Zacznijmy tę wycieczkę od Enterprise ze Star Trek:

Nieuniknione przejście od Star Trek do Gwiezdnych Wojen zaczyna się od miniaturowego Star Destroyera:

Oto X-Wing:

I oczywiście Sokół Millennium:

Wracając do Xbox, mamy fregatę Halo UNSC Forward Unto Dawn:

Oto pelikany z Halo:

Jeśli chodzi o gry wideo, jest oczywiście Normandia z Mass Effect:

Wreszcie, Redditor Fishbait37 Odtworzył należący do NASA prom kosmiczny Challenger, chociaż odpowiedzi pokazują, że wiele osób uważa, że ​​wygląda on zupełnie inaczej.

READ  Recenzja Aura Strap 2: Kontekst - bardzo chciałbyś to zobaczyć

Oprócz wspomnianych powyżej statków Spectrexgaming produkuje także Razercrest, Serenity i Daedalus. To dopiero początek Starfield, więc spodziewaj się, że statki stworzone przez graczy staną się jeszcze bardziej imponujące w nadchodzących tygodniach.

Jeśli grasz w Starfield, oto przydatny przewodnik IGN, jak rozpocząć dostosowywanie statków. Tymczasem oto wszystkie rzeczy, które warto najpierw zrobić w Starfield.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem w[email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].