22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Transmisja na żywo Polska: Silesia Rebellion Katowice @ Warsaw Eagles, 19 czerwca, 19:30 CET (19:30, 13:30 i ET)

Grafika: Igor Lazarević

Warszawskie Orły (0-5) zapewni Śląska Rebelia Katowice (1-4) Pod koniec sezonu regularnego Polska Liga Piłki Nożnej.

W tegorocznym projekcie sześć z siedmiu zespołów Polski Półfinały rundy Wild Card i wreszcie mecz Ligi Mistrzów stworzą najwyższą ligę po sezonie.

Powstańcy Obecnie posiada szóste i ostatnie ziarno. Gra rozgrywającego Johna Mullina, wraz z Bardkiem Slomką i Davianem Youngiem, stworzyła ofensywę, która podniosła brwi w całej lidze. Odkąd zostali wyeliminowani w pierwszej kolejności w zeszłym tygodniu, problem nadal to robi Bytkoscy łucznicy. Wyszukaj tę zbrodnię z zamiarem opublikowania oświadczenia i umieść ponad trzydzieści punktów przeciwko temu młodemu człowiekowi Orły Bezpieczeństwo. W obronie Hadrian Linda jest graczem, którego zdolność do generowania przychodów jest dużym plusem. Śląsk Zespół.

Silesia Rebellion Katowice @ Warsaw Eagles, 19 czerwca, 19:30 (19:30, 13:30 i ET)

Warszawskie Orły Są prawie wyeliminowane z ostatniego sezonu. Aby dostać się do play-offów, muszą wygrać Powstańcy Niesamowicie inny, to uwierz Spotyka się Przegrać Królowie Crago. Cokolwiek się stanie, zakończą rok na wysokim poziomie i spróbują zdobyć swoją pierwszą wygraną na swojej ojczystej ziemi od 2019 roku. Ponieważ wysportowany przechodzień ma prędkość, aby przesunąć kije na ziemię, Shashan Mumbley chce zrobić trochę dramatu swoimi stopami.

Defensywnie ta młoda dywizja jest kierowana przez Doriana Winstona, który w tym sezonie wyrobił sobie markę jako Dangerous Ballhawk i Return Specialist.

Ta gra może być meczem konkurencyjnym Orły Spójrz na koniec roku z pewnym pozytywnym rozmachem. Powstańcy Są chętni, aby odzyskać pewność siebie i przejść do gry po sezonie z pewną pewnością siebie. Oczekiwać Warszawa Próbują wykonać kilka smutnych sztuczek i sprawić, by wyglądało to na ostatni mecz sezonu.

Zobacz grę na żywo tutaj. Silesia Rebellion Katowice @ Warsaw Eagles, 19 czerwca, 19:30 (19:30, 13:30 i ET)

READ  Polska aresztowała 18 osób pod zarzutem planowania działań wojennych na rzecz Rosji i Białorusi

Lista Warszawskich Orłów

Śląska Rebelia Katowice