3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

4847251_web1_3653137-64ec86bbe095429bb7fe53fb0af5b16d

Tim Benz: Pamiętajcie o niedawnej historii, jeśli chodzi o podpisanie kontraktu Steelers z Mitchem Trubeskym

Oto mała historyczna wzmianka przed analizą decyzji Steelerów o podpisaniu kontraktu z pomocnikiem Mitchem Trubeskym.

4 marca 2021 Steelers przerobili kontrakt Bena Roethlisbergera na ostatni sezon jesienią.

18 marca Trubisky podpisał kontrakt na rezerwowego rozgrywającego Buffalo Bills po tym, jak nie otrzymał żadnych ofert na starter po wydaniu Chicago Bears.

Teraz udawaj, że w tym momencie powiedziałem: „Nie denerwuj się, Pittsburgh! Kiedy Big Ben przejdzie na emeryturę po tym sezonie, myślę, że Steelersi wyprowadzą Mitcha Trubesky’ego z Buffalo, aby zastąpił Roethlisbergera w 2022 roku.

Zostałbym zadenuncjowany nawet za przedstawienie tej opinii. Stosownie, mogę dodać.

Jednak jesteśmy po roku. Od tego czasu Trubisky zaliczył tylko osiem asyst, a Steelerowie właśnie to zrobili. Podpisali z Trubisky dwuletni kontrakt, aby stać się (prawdopodobnie) starterem kolejnej franczyzy.

Wysłałem kilka tweetów z dezaprobatą dla tego posunięcia. Zostałem ostro skrytykowany za przedstawienie tego poglądu.

O rany, to zabawne, jak zmieniają się poglądy, mimo że występ Trubisky’ego nigdy nie miał na to szansy.

Myślę, że na tym polega różnica między teorią Steelersa a rzeczywistością Steelersa. Po przejściu pióra na papier i uzyskaniu aprobaty drogi są wybrukowane fanami ziarnistej czerni i złota, gdziekolwiek się nie udasz.

Cóż, oczywiście do pierwszego sprzeciwu. Więc zapomnij o tym wszystkim.

Bądźmy szczerzy, wiadomość o podpisaniu umowy przez Trubesky’ego spotkała się w poniedziałek z owacjami na stojąco w Pittsburghu z jednego powodu. Większość fanów Steelersa nie wierzy, że obecny zabawny Mason Rudolph może zastąpić Roethlisbergera, a Trubesky nie jest Rudolphem.

Cóż, poza tym pod wieloma względami tak naprawdę jest.

Odsetek ukończenia kariery Trubisky’ego wynosi 64,1. Rudolf ma 61,5.

Rudolph pokonuje średnio 6,2 jarda na próbę. Trubisky średnio 6,7.

W swoim ostatnim roku jako debiutant Trubisky był dla Bears 6-3. Rudolph był 5-3 ze Steelerami w 2019 roku.

READ  Szef Royals mówi, że Whit Merrifield „przeprasza” za to, że zaszczepił konkurenta

Zgadzam się więc z fanami, że Trubisky jest trochę lepszy. Poza tym jest bardziej wysportowany, ma więcej doświadczenia i rodowód jako de facto wybierany w pierwszej rundzie, a nie tylko niezidentyfikowany Steelers, który daje Rudolphowi ”.Wynik pierwszej rundy. ”

W porządku. Więc na co to przekłada się pod względem całkowitej wygranej w 2022 roku? Co myślałeś, gdy Rudolph lub Dwayne Haskins zarządzali statkiem w Pittsburghu tej jesieni? Sześć czy siedem zwycięstw po awansie do dziewięciu w sezonie temu?

To mogło być moje oczekiwanie.

Co dostanie Trubisky, jeśli będzie zdrowy przez cały rok? Osiem czy dziewięć zwycięstw i, w najlepszym przypadku, kolejna porażka w pierwszej rundzie play-offów?

Jeśli Rudolph lub Haskins odwrócą Steelersów, aby rozpocząć 2022, organizacja będzie miała najgorszego rozgrywającego w dywizji.

Czy umieściłbyś któreś z nich przed Joe Borough, Lamarem Jacksonem lub Bakerem Mayfieldem? Jackson był najlepszym graczem. Nora może wkrótce być jedną z nich. I choć Pittsburgh wydaje się myśleć o Mayfieldzie, nadal nie stawiałbym go za tymi dwoma opcjami Steelersów.

I nie postawiłbym go za Trubiskym. Przynajmniej nie na edycję każdego gracza w 2020 roku, kiedy Trubisky wciąż startował w Chicago, a Mayfield nie próbował grać przez swoje chore kolano i ramię.

Tak więc, jeśli Steelerowie wejdą do 2022 roku w Mistrzostwach Północnej Azji w Piłce Nożnej, nadal będą grać z czwartym najlepszym graczem w dywizji i prawdopodobnie nie wygrają dwucyfrowych gier z którąkolwiek z tych trzech opcji rozgrywającego, jaki jest sens podpisywania go? Dlaczego nie wziąć pieniędzy wydanych na Trubisky i nie wydać ich gdzie indziej?

Jak wszędzie.

Tom Pellisero z sieci NFL Mówi, że kontrakt jest dwuletnią umową o wartości 14,25 miliona dolarów, z zachętami potencjalnie do 27 milionów dolarów. W rzeczywistości na początku może to być całkiem niezła okazja.

READ  Russell Westbrook, klient zrywa w sprawie przyszłej awantury z Lakers

Ze względu na argument, uprośćmy sprawę i podzielmy tę liczbę na pół i powiedzmy, że to 7 milionów dolarów rocznie. Co możesz dostać?

Co jest potrzebne do utrzymania rozgrywającego Akello Witherspoon? Cameron Sutton zarabia 5,2 miliona dolarów, jeśli chcesz mieć firmy. Numer Trubisky’ego powinien to pokryć, pozostawiając pieniądze, które zostałyby wydane na Witherspoon, które można by wykorzystać gdzie indziej.

Jako kolejny punkt odniesienia, Joe Schubert ma przynieść 8,75 miliona dolarów w gotówce w 2022 roku (1,88 miliona dolarów prowizji). Może wyłożyć pieniądze na promocję na wewnętrznej stronie pleców. Obecnie ma tylko pięciu graczy w składzie Steelers Pułap sięgnął ponad 7 milionów dolarów w 2022 roku.

Popularnym hasłem w Pittsburghu jest to, że Trubisky jest lepszy niż wskazuje na to jego życiorys z Chicago, ponieważ niedawno zwolniony trener Bears, Matt Nagy, „zrujnował go” lub „zahamował jego rozwój”.

Ale obecny koordynator ds. ofensywnych Steelersów, Matt Canada, którego fani Pittsburgha patroszyli po każdym meczu, byłby człowiekiem, który „naprawił” Trubisky’ego? Czy to jest ta narracja, którą snujemy?

Większość fanów przedstawia Kanadę jako niewykwalifikowanego, nadmiernie eksponowanego trenera z college’u, który nie może popełnić przestępstwa z Hall of Famer w centrum. Ale ponieważ Trubisky może przynajmniej trochę pobiec i uciec przed straszną przeszkodą na linii ofensywnej, prawdziwy geniusz Kanady przebije się?

Mam cię.

Przepiękny. Trochę odkurzania pixie Steelersa zajdzie daleko w marcu, prawda?

Nie mam nic do Trubisky’ego. Po prostu nie lubię tego ruchu. W zasadzie dlatego, że nie widzę takiej potrzeby. Wrzuca liczby do sytuacji, która wymaga tylko jednego zdrowego startu i sprawnego wsparcia.

Moim środkowym schematem było kołysanie płotami na Aaron Rodgers, Russell Wilson czy Derek Carr. Opierając się na tym, jak poszło w każdej sytuacji, rozumiem, dlaczego tak się nie stało.

READ  Transakcja Trey Mancini Cubs

Moim następnym wyborem było wylosowanie rozgrywającego w pierwszej rundzie, jeśli zobaczą takiego, który naprawdę im się spodoba. Być może nie znaleźli.

W takim razie nie widzę wartości w graniu rozgrywającego z pomocnikiem brydżowym, takim jak Trubisky. Wciąż widzę to wyrażenie używane do opisania tego. Mostek QB. Myślałem, że tym właśnie powinien być Rudolph, kiedy dali mu kolejny rok na jego umowę w 2022 roku.

most do czego? Inny Roethlisberger? Albo inny Cliff Studt?

Jedyne, co wiem o mostach w Pittsburghu, to to, że Często są zamkniętezatłoczony Czasami się zapala A czasami się zawali.

Jeśli Trubisky to facet, o którym mówimy, obawiam się, że pomiar będzie wydawał się zbyt dokładny.

Tim Benz jest pisarzem Tribune Review. Możesz skontaktować się z Timem pod adresem [email protected] lub przez Świergot. Wszystkie tweety można ponownie opublikować. Wszystkie e-maile podlegają opublikowaniu, chyba że zaznaczono inaczej.