16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tinder Select to plan o wartości 499 dolarów miesięcznie za 1 procent Tindera

Tinder Select to plan o wartości 499 dolarów miesięcznie za 1 procent Tindera

Tinder ogłosił subskrypcję za 499 dolarów miesięcznie, dostępną tylko na zaproszenie. Wybierz TinderaPiątek, Bloomberga Raporty. W ramach planu premium abonenci mogą wysyłać wiadomości do osób, do których nie pasują, a „najpopularniejsi” użytkownicy będą widzieć ich profile. Tinder twierdzi, że oferuje plan tylko mniej niż 1 procentowi użytkowników, których uważa za „bardzo aktywnych” i że aplikacje będą otwierane okresowo.

„Wiemy, że istnieje podzbiór bardzo aktywnych i zaangażowanych użytkowników, dla których priorytetem są skuteczniejsze i wydajniejsze sposoby znajdowania połączeń” – powiedział Mark van Ryswijk, dyrektor ds. produktu w Tinderze. „Dlatego w ciągu ostatnich kilku miesięcy przeprowadziliśmy szeroko zakrojone testy i uzyskaliśmy informacje zwrotne od tej publiczności, aby opracować zupełnie nową ofertę”.

Jeśli zostaną wybrani do złożenia wniosku, użytkownicy będą musieli spełnić „5-punktowy ekran wyboru” firmy. Oznacza to, że ich profil musi zawierać zweryfikowane zdjęcie, biografię, pięć zainteresowań, co najmniej cztery zdjęcia i szczegóły dotyczące rodzaju związku, którego szukają. Jeśli ich prośba zostanie zatwierdzona, członkowie będą mogli dodać do swojego profilu ekskluzywną plakietkę identyfikacyjną. Podobnie jak nowa opcja Twittera polegająca na ukryciu niebieskiego znacznika wyboru, wybrani członkowie mogą również ukryć plakietkę, jeśli nie chcą, aby ludzie wiedzieli, że zapłacili za wyższy pakiet.

Nowa subskrypcja Przychodzi ponad rok Po tym, jak spółka-matka Tindera, Match Group, kupiła aplikację randkową The League dostępną wyłącznie na zaproszenia, skierowaną do „aspirujących singli zorientowanych na karierę”. Ta aplikacja kosztuje użytkowników do 1000 dolarów tygodniowo.

Zainspirowany jej sukcesem Tinder Select, ale w przeciwieństwie do Tindera, League korzysta z rzeczywistych narzędzi do dobierania partnerów — a nie tylko algorytmów — które mogą pomóc subskrybentom uzasadnić koszty. Natomiast Tinder Select oferuje więcej funkcji w trzech istniejących planach, których ceny zaczynają się od 24,99 USD miesięcznie. Na przykład dzięki Select Tinder obiecuje zwiększoną ekspozycję, w tym wśród „najpopularniejszych” użytkowników, podczas gdy profile w Tinder Select będą ukryte w czyjejś siatce „Lubię to”, nawet jeśli ta osoba nie zapłaci za Gold Pass lub Platinum. Subskrypcja.

READ  Przestój pracownika poczty prowadzi do aresztowań w sprawie kradzieży samochodów mięśniowych

Dodatkowo subskrybenci Tinder Select mogą wysyłać wiadomości do osób, z którymi nie zostali dopasowani, maksymalnie dwa razy w tygodniu. Na stronie internetowej firmy znajduje się jednak informacja, że ​​niektórzy odbiorcy mogą zrezygnować z otrzymywania tych wiadomości. Ponadto członkowie Platinum mogą faktycznie wysyłać wiadomości do osób, które lubią, zanim zostaną do nich dopasowani, za jedyne 29,99 USD za jeden miesiąc.

Mimo to kierownictwo Match Group pokłada duże nadzieje w Tinder Select. Na konferencji Citi w tym miesiącu przemawiał prezes Match Group Gary Swidler Powiedział, że wierzy Oferta Tinder Select, która może kosztować użytkownika 6000 dolarów rocznie, znacząco wpłynie na przychody.

Jak dotąd główną atrakcją Tinder Select wydaje się być jego ekskluzywność i szansa na zwiększenie swoich szans dzięki „najpopularniejszym”.