25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Rock nie myśli o organizowaniu kolejnych pojedynków po WrestleManii 40

The Rock nie myśli o organizowaniu kolejnych pojedynków po WrestleManii 40

The Rock rozegrał swój pierwszy mecz od prawie ośmiu lat w głównym wydarzeniu pierwszego wieczoru WrestleMania 40 W Lincoln Financial Field w Filadelfii i wiesz co? W tym meczu wyglądał bardzo dobrze. Nie wydaje się, aby odczuwał jakąkolwiek kontuzję – problem ten pojawiał się w poprzednich meczach – i wydaje się być w świetnej formie.

Oczywiście przyszłość The Bloodline, Romana Reignsa, a nawet WWE stoi pod znakiem zapytania do czasu ogłoszenia wyniku Night 2, ale ludzie już nie mogą się doczekać przyszłości Rocky'ego na ringu. Zapytano go o to na konferencji prasowej po wystawie i zachował się nieśmiało.

Kiedy nasz stary przyjaciel Marc Raimondi z ESPN zapytał, czy w przyszłości będzie więcej ważnych meczów, Rock powiedział:

„Może tak być. Nie potrafię zbyt wiele na ten temat wyjaśnić, ale może tak być. Kocham to, co robię i kocham naszą pracę. Urodziłem się w naszej branży, jak wiecie, więc. Zobaczymy”.

Wydawałoby się oczywiste, że biorąc pod uwagę jego urodę i ilość pieniędzy, jakie można zarobić na powrocie do pierwotnego planu meczu z Reignsem, Rock rzeczywiście będzie miał w przyszłości wielkie mecze. Później powiedział, że chce, aby postać „Final Boss” była kontynuowana.

Będziemy musieli po prostu poczekać i zobaczyć.

I hej, może jutrzejsza niespodzianka będzie dla nas dużą wskazówką, kiedy to może nastąpić.

READ  „Przyjmuję każdą uncję cienia”