19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Reds podpisują kontrakt z Mike'em Fordem w mniejszej lidze

The Reds podpisują kontrakt z Mike'em Fordem w mniejszej lidze

The Reds zgodzili się na niewielki kontrakt ligowy ze swoim pierwszym bazowym/wyznaczonym pałkarzem Mike'a Forda, Raporty Johna Heymana z New York Post. Klient ZS Sports zarobi 1,3 miliona dolarów w głównych ligach i może otrzymać kolejne 125 000 dolarów w ramach premii w ramach umowy, która obejmuje daty rezygnacji podczas wiosennych treningów i sezonu zasadniczego.

Ford (31 l.) odnotował ogromne wyniki w drużynie Mariners w 2023 r., osiągając 0,228/0,323/0,475 z 16 homerami w zaledwie 251 wyjazdach na talerz. Tej sile towarzyszył ponadprzeciętny wskaźnik chodu wynoszący 9,6%, ale także zawyżony wskaźnik uderzeń wynoszący 32,3%. Były rolnik z Yankee od dawna miał plusową moc i wątpliwe wskaźniki kontaktu, więc sezon 2023 nie odbiegał od normy pod tym względem. Jednak ostatni sezon był także najdłuższym i najbardziej produktywnym okresem Forda w głównych ligach. Nigdy nie osiągnął nawet 200 występów na talerzu w poprzednim sezonie w głównej lidze.

Leworęczny uderzający Forda nie miał zbyt często okazji mierzyć się z lewicowcami w swojej karierze, ale w ubiegłym roku podpalił ich w 24 meczach, ogólnie w swojej karierze radząc sobie lepiej z innymi południowcami. Zaliczył tylko 108 występów na płycie, ale uzyskał wynik 0,268/0,343/0,577 w przypadku leworęcznych w porównaniu do 0,200/0,303/0,389 w przypadku prawych (w znacznie większej próbie 611 występów na płycie).

W Cincinnati jest już więcej graczy niż dostępnych nietoperzy – całkiem sporo Spencera Steera W 2024 roku zostanie przeniesiony na lewy boisko w pełnym wymiarze czasu pracy. Mimo to The Reds tego dokonali Jimera Candelario, Jonathan Indie, Noelvi Marti, Eli de la Cruz, Matta McLeana I Strand Christian Encarnacion W linii do rotacji wokół pola bramkowego i wokół punktu DH. Ford daje Cincinnati leworęczną opcję głębi, która może obsłużyć pierwszą bazę lub obowiązki DH w przypadku kontuzji lub regresji któregokolwiek z obiecujących młodych zawodników. W tej chwili Candelario, Encarnacion Strand i Indie ustawiają się w kolejce, aby zobaczyć najwięcej akcji na pierwszej bazie i na trasie, ale silna wiosna może popchnąć Forda do tego zestawu – lub biorąc pod uwagę wiosenne daty rezygnacji określone w umowie , przynajmniej służyć jako Przesłuchanie do innego klubu poszukującego leworęcznych pałkarzy.

READ  Źródła: Bradley Bell, Czarodzieje będą współpracować, aby znaleźć wymianę, jeśli zespół zdecyduje się na odbudowę