3 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Rays mają ogłosić umowę na budowę nowego stadionu w centrum Petersburga

The Rays mają ogłosić umowę na budowę nowego stadionu w centrum Petersburga

ulica. PETERSBURG — Oczekuje się, że we wtorek The Rays ogłoszą ważne oświadczenie w sprawie sfinalizowania umowy na budowę nowego stadionu w centrum Sankt Petersburga.

Stadion powstanie w pobliżu terenu obecnego Tropicana Field w ramach przebudowy 86-hektarowego terenu zabytkowej gazowni i będzie otwarty w sezonie 2028.

Na podstawie wstępnych informacji udostępnionych w styczniu oczekuje się, że stadion będzie miał stały kopułowy dach i sztuczną murawę, pomieści około 30 000 widzów i będzie kosztować ponad 1,2 miliarda dolarów, przy udziale zespołu, St. Petersburga i hrabstwa Pinellas.

Stuart Sternberg, główny właściciel Rays, powiedział 8 września dziennikowi Tampa Bay Times, że rozmowy z miastem i hrabstwem „idą w bardzo dobrym tempie” i że jest „bardzo optymistyczny” co do osiągnięcia porozumienia do końca 2017 r. rok.

Powiedział również, że zespół spodziewa się „zapłacić połowę lub więcej” za projekt stadionu i że Rays rozmawiali z inwestorami, aby pokryli koszty co najmniej 600 milionów dolarów w zamian za udziały w zespole.

Artystyczna wizja projektu stadionu zaproponowanego przez Rays dla terenu Tropicana Field. [ Courtesy of Gensler ]

Umowa zapewni zespołowi nowy dom po zakończeniu 30-letniej dzierżawy w 2027 r. na Tropicana Field i oczekuje się, że wygeneruje zwiększone przychody dzięki zwiększonej frekwencji i większej liczbie umów sponsorskich, które według przedstawicieli zespołu pozwolą im ulepszyć infrastrukturę i zwiększyć pensje zawodników.

Zakończy także 16-letnie poszukiwania, które obejmowały proponowane lokalizacje i projekty po obu stronach zatoki Tampa. Chociaż niska frekwencja na stadionie Tropicana Field skłoniła właścicieli zespołu do zwrócenia się w 2016 roku do St. Petersburga o pozwolenie na budowę nowego stadionu w Tampie i kontynuowanie rozmów, zespół nigdy nie był bliski osiągnięcia pakietu finansowego.

Planowano również, że zespół podzieli mecze u siebie na nowe stadiony zewnętrzne w Montrealu i Tampie, ale władze Major League Baseball wstrzymały ten pomysł.

Transakcja powinna także zakończyć spekulacje na temat przeniesienia zespołu do Nashville, Las Vegas lub innych podobnych miast.

READ  Warriors-Lakers Game 4 aktualizacje na żywo, składy, raport o kontuzjach, sposób oglądania i kanał telewizyjny

Szczegóły ogłoszenia Rays nie są jeszcze znane.

• • •

Zapisz się do newslettera Sports Today, aby otrzymywać codzienne aktualizacje na temat drużyn Bucs, Rays, Lightning i futbolu uniwersyteckiego na Florydzie.

Nigdy nie przegap najświeższych wiadomości na temat swoich ulubionych drużyn sportowych z Tampa Bay. Śledź naszą relację na Świergot I Facebook.